Две чертички на теста

  • 2 459
  • 64
  •   1
Отговори
  • Мнения: 502
Здравейте бъдещи и настоящи мами. Днес сутринта си направих тест, след като цикълът ми закъсня с 3-4 дена. Теста показа, че сам бременна. Не можех да повярвам, с мъжа ми почти от една година се опитваме. Обаче се чудя да се радвам или не, възможно ли е да е грешка? Направих си втори сега следобяд и той показа същото... Нямам търпение да отида при гинеколожката си и трябваше с някой да споделя, за това ви и пиша. #Crazy
Всяка събота отивам да тропам народни танци, сега се чудя дали да отида, може ли да му навреди това??!
Целувки !

# 1
  • Мнения: 4 546
значи тестът е след закъснение? честито   bouquet аз бих пропуснала танците тази събота. най-добре е да питаш лекарката.  Simple Smile

# 2
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Честито! Радвам се като чувам такива новини!

# 3
  • Мнения: 729
Честито. При положение че и двата теста показват 2 чертички- не може да е грешка.Пази се и недей много да тропаш.Леко бременеене и отивай на гинеколог да си видиш бебчето. Hug

# 4
  • Мнения: 950
Честито и от мен  smile3501! Аз на твое място бих пропуснала танците, все пак първите 3 месеца от бременността се водят рискови, така че по-добре без тях известно време.

# 5
  • Мнения: 3 478
Хайде честито  bouquet. Внимавай с танците сега Mr. Green

# 6
  • София
  • Мнения: 1 423
Да ти е честита голямата радост   bouquet

# 7
  • Мнения: 270
Честито и от мен!Леко бременеене! Laughing

# 8
  • Мнения: 502
Мерси много! Май наистина ще пропусна танците, да не дърпам дявола за опашката...

# 9
  • Мнения: 942
честито  bouquetЛеко бременеене Hug

# 10
  • Мнения: 1 546
Честито, миличка!  bouquet

# 11
  • Мнения: 160
не е грешка.честито,леко бременеене и здраво бебче.представям си как се чувстваш-аз 6 месеца не можех да забременея и се бях ошашкала,а за година сигурно щях да се побъркам.радвам се искрено за теб  bouquet

# 12
  • Мнения: 2 616
И аз не вярвах в началото, ама то е защото много го искахме това бебе. Щом тестовете ти са положителни-двама сте!!! Иди да го видиш малкото съкровище на видеозона, да му се порадваш.Да сте живи и здрави и леко бременеене с много щастливи мигове ви желая и на двамата с бебчето. Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 10 983
Честито! Лека и безпроблемна бременност!  Hug Hug
Щом си видяла  EFP след закъснение, значи е така. За танците - ако може ги спри първите 3-4 месеца, а после ако се чувстваш добре, може внимателно.
Успех  Peace

# 14
  • Мнения: 502
Да, наистина се бях притеснила много. На всичкото отгоре наското при преглед се оказа, че мъжът ми има разширена вена на левия тестис и миналата седмица си насрочи дата за операция. Тук по форумите намерихме добри мнения за един специалист в Александровска. Все пак мисля, че ще е добре да я направи.
Поздрави и целувки на всички. Много ви благодаря за милите думи.

Общи условия

Активация на акаунт