Аптамил???

  • 2 072
  • 38
  •   1
Отговори
Кажете ми млякото Аптамил добро ли е за бебка?До сега се хранехме с НАН,но от него много трудно акаме  Embarassed,а познати ми казаха че аптамил ще оправи нещата!Споделете и вашето мнение!Благодаря!

Последна редакция: нд, 18 фев 2007, 07:45 от Vivi

# 1
  • Мнения: 2 673
Ние бяхме на НАН, но не го хареса. Минахме на Аптамил, но се обрина. Най-добре е да даваш ХА. Аз избрах НУТРИЛОН КОМФОРТ 1. Вкусно е, прие го добре, помага за колики, запек, и е хипоалергенно. Peace На цена е колкото Аптамила.
Милумила е също както Аптамила на Милупа, но съдържа полизахариди и от него бебоците дебелеят..поне така съм чела..и чула

# 2
  • Мнения: 174
Ние също бяхме на НАН и също се запекохме...казват че от НАН-а бебоците само се надуват,не ги засища много....Сега сме с Аптамил и детето е видимо доста по спокойно..ака по 1 път на ден ,чат пат и през ден,но не се мъчи като ака...
Аз знам че Нутрилон Комфорт е по- скъп от Аптамила...някъде 12 лв на кутия...Аптамила е около 20лв 800гр

# 3
  • Мнения: 574
Ако проблема е акането давай ФРИЗОВОМ,аптамила спезиално при нас не помага срещу запека,но по принзип е много добро АМ Peace

# 4
  • Мнения: 1 951
Милумила е също както Аптамила на Милупа, но съдържа полизахариди и от него бебоците дебелеят..поне така съм чела..и чула

Всички адаптирани млека съдържат полизахариди, които са всъщност въглехидрати. Ето тук може да видите състава на адаптираните млека http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=116208.0

# 5
  • Мнения: 27 524
Ние бяхме на НАН, но не го хареса. Минахме на Аптамил, но се обрина. Най-добре е да даваш ХА. Аз избрах НУТРИЛОН КОМФОРТ 1. Вкусно е, прие го добре, помага за колики, запек, и е хипоалергенно. Peace На цена е колкото Аптамила.
Милумила е също както Аптамила на Милупа, но съдържа полизахариди и от него бебоците дебелеят..поне така съм чела..и чула

Не съм съгласна!

Аптамил е супер мляко!

# 6
  • Мнения: 832

Милумила е също както Аптамила на Милупа, но съдържа полизахариди и от него бебоците дебелеят..поне така съм чела..и чула

Не съм съгласна!

Аптамил е супер мляко!

 Peace
Няма такова нещо, че от Аптамила се дебелее, от него се качва колкото и от другите млека. Моят син е бил на Аптамил от 3 месечен и никога не е бил дебело дете, даже един месец беше качил само 70 гр.. Много си е хубаво млякото.

# 7
  • Мнения: 82
Аз започнах да давам Аптамил от 2-я месец и за сега съм много доволна.Педиатърката ни го препоръча,т.к. не предизвиквал запек и наистина е така Grinning

# 8
  • Мнения: 869
Ние бяхме на НАН, но не го хареса. Минахме на Аптамил, но се обрина. Най-добре е да даваш ХА. Аз избрах НУТРИЛОН КОМФОРТ 1. Вкусно е, прие го добре, помага за колики, запек, и е хипоалергенно. Peace На цена е колкото Аптамила.
Милумила е също както Аптамила на Милупа, но съдържа полизахариди и от него бебоците дебелеят..поне така съм чела..и чула

Не съм съгласна!

Аптамил е супер мляко!
newsm10 newsm10 newsm10

# 9
  • Мнения: 948

Аптамил е супер мляко!
PeaceНа същото мнение съм!До годинката сина ми пиеше Аптамил.Не сме имали никакви проблеми! Hug

# 10
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Като се роди в родилния дом му даваха Нан, смених го с Фризолак и след последвали проблеми дадах Аптамил.Детето ми го пи 2г.2м., проблеми не е имал от млякото.За мен е най-хубавото АМ Wink

# 11
  • София
  • Мнения: 1 247
Ние бяхме на НАН, но не го хареса. Минахме на Аптамил, но се обрина. Най-добре е да даваш ХА. Аз избрах НУТРИЛОН КОМФОРТ 1. Вкусно е, прие го добре, помага за колики, запек, и е хипоалергенно. Peace На цена е колкото Аптамила.
Милумила е също както Аптамила на Милупа, но съдържа полизахариди и от него бебоците дебелеят..поне така съм чела..и чула
Не съм съгласна!
Аптамил е супер мляко!
newsm10 newsm10 newsm10
Peace

# 12
  • Мнения: 100
Ние пък сменихме Аптамил, заради нередовното акане. Сега сме с Нутрилон и определено по-добре му понася на бебчо.

Както беше казала Никол в една друга тема: всички млека са еднакво добри и еднакво лоши.

Супер е това мляко, което му понася най-добре на детето ти. За жалост многото проби не са препоръчителни, затова късмет в избора.

Това, което ми обърнаха внимание за Аптамил, е че има много нишесте в него. Направих сравнение и нишестето наистина е 2,5 пъти повече в Аптамил отколкото в Нутрилон. Ние също наддавахме ударно с Аптамил, така че може и да има нещо вярно в твърденията, че Аптамил понапомва малко дечицата.

# 13
  • София
  • Мнения: 5 605
Определено съм на мнение, че Аптамила е най-доброто мляко!

# 14
  • София
  • Мнения: 15 215
Аз давах Аптамил и бях много доволна от него, сестра ми-също. Но не на всички бебета действа добре, за съжаление. Тук много майки са писали суперлативи за него, но и доста са се оплаквали.
Моя приятелка смени Фризолака от родилното с Аптамил, но бебето й беше все запечено почти месец. Смени го с Нутрилон Комфорт и си реши проблема.

Общи условия

Активация на акаунт