Препоръка за добър гинеколог в Ст. Загора

  • 1 522
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 862
Можете ли да ми препоръчате добър гинеколог в Ст. Загора? От известно време ходя при Д-р Дянкова, но не съм доволна, моля ако някой има препоръка, да ми помогне.
Предварително благодаря!

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Първо за обикновен преглед ли ти трябва. Ако да аз ходя при д-р Енчева и д-р Кирчева.
Ако е стерилитет....няма такива доктори в нашия град трябва да се ходи в Пловдви, Варна или София.

# 2
  • Мнения: 862
Аз от четири месеца се опитвам да забременея и не ми се ще още да търся причините в стерилитета, а и се надявам да не стане. Ходих при д-р Дянкова за обикновен преглед и цитонамазка, тогава я помолих да ми вземе и секрет за хламидии, а тя не го направи. Та вчера ходих до МЦ1 да ми вземат кръв за ПКК и хламидии. Ще ми се да сменя доктора и ако не дай боже имам хламидии, да отида на добър лекар, който да ми назначи правилно лечение. А и друго си е ако някой го препоръча. Би ли ми казала тел на доктора си и адреса му.
Благодаря ти!

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 756
Отиди в Пловдив ......Торакс .Не си губи времето в Ст.Загора. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 701
Д-р Миролюба Тодорова!Общо взето съм доволна от нея!Тя ми помогна,за да разбера има ли ми нещо и ако да какво по-точно е то./да вметна само,че преди нея "гинеколожка"при профилактичен преглед ми надрънка куп простотии/.Кабинетът й е около Верея.
Ето и тел.0898/222609

# 5
  • Мнения: 862
titini благодаря за телефона и инфото, ще се възползвам

# 6
  • Мнения: 25
Аз съм доволна от д-р Иван Тодоров - признат специалист, апратурата му е съвременна и като човек е отзивчив, любезен (аз и по телефона съм му звъняла за консултация извън приемните му дни Blush, ами отговори ми човека директно на въпроса   bouquet). 

Кабинета му е на "Патриарх Евтимий" 97, кръстовището със "Столетов".
Тел. на кабинета е: 64 55 79, а приемните му дни са вторник (следобед) и събота до 13.00.

Но и без час да отидеш, няма да те върне. Кофти е, че ще чакаш всички, които имат час, да минат. Един вторник съм чакала почти до 20.00  #Crazy, от тогава винаги си запазвам предварително час.

П.П.: Чувала съм добри отзиви и за д-р Бузалов, но нямам лични наблюдения и координати. Май някъде на "Хр.Ботев" бил кабинета му, но не знам точно.

Последна редакция: ср, 28 фев 2007, 11:26 от мери джо

# 7
  • Мнения: 862
Здравей Мери Джо,
вече ходих при д-р Тодоров, ти си поредния човек, който ми го препоръчва.
Наистина останах доволна от него, поне на пръв поглед. Обясни ми всичко спокойно и внимателно. Прегледа ме добре и сега се чувствам по-спокойна.
Но ти благодаря за отговора. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт