за стаите в Шейново

  • 1 251
  • 17
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 768
Мили майчета, моля ви кажете ми на кои етажи са разположени стаи за родилки в Шейново? От прочетеното във форума разбрах че има на 1ия и 3ия етаж. А на втория и четвъртия няма ли Thinking разбрах, че има стаи които не са вип и са ремонтирани, знаете ли дали за тях също има 1 тоалетна или са повече, на колко стаи се пада тя/те и колко легла има в стая? а секцио САМО на първия етаж ли настаняват?
много ще ви бъда благодарна ако ме "осветлите" по въпроса че нещо не ми е ясна обстановката Grinning

# 1
  • Мнения: 475
Аз бях на 3 етаж,там за всички стаи има само 1 тоалетна.Много е гадно.Въпреки че цялата болница е ремонтирана,хигиената е под всякаква критика.Доколкото знам само ВИП стаите се поддържат в добро състояние,така че ако можеш да си го позволиш си плати за такава.Желая ти успех и леко раждане! Wink

# 2
  • Мнения: 851
Чакай да видя какво точно си спомням. Значиии... на втория етаж е неонатологията , предродилно отделение и родилната зала. Там има и две три стаи дето току настаняват от предродилно /когато се напълнят другите стаи/ току ги правят на ВИП. Само че май само едната от тях става защото точно до нея има хубава тоалетна. /лошото е че е винаги отключена и я ползват мамите и от предродилно и някои от родилките на които им се разкарва до долу. На първия етаж не съм била, но съм виждала коридора - ужас е, там няма ремонт. Затова знам че често там настаняват циганките.  Виж третия етаж е друга работа. Там стаите над неонатологията са читави, но са само няколко с една обща тоалетна. Леглата са по 4 в стая. Там са и ВИП стаите но в  коридола над предродилно. Знам че всяка стая си има отделна тоалетна, но не съм влизала и не мога да кажа дали със сигурност е така. Пък и ако нямаш лекар е трудно да се добереш до виповете, защото са вечно запазени. Иначе стаите на 3 тия етаж са с алуминиева дограма и са прилични, но това си зависи от това ти колко лукс очакваш. За секциото не съм сигурна но май ги настаняваха на първия етаж. Ами това е, ако нещо съм объркала извинявай, дано не те подведа. Те и другите ще ти пишат. Успех и леко раждане Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 679
За  3 ВИП стаи е предвидена една обща тоалетна, но не разчитай много на тях. Аз се уредих за първото раждане, но за второ уж всичко беше ОК и в последствие родилката която щяха да изпишат получи усложнения и не я изписаха, така, че бях в обикновенна стая беше голям ужас идваше ми да вия като видя опашката пред тоалетната, а за хигиената да не говорим бъка от хлебарки, през цялото време си мислех да не занеса някоя вкъщи с багажа от болницата.

# 4
  • София
  • Мнения: 6 772
Аз бях на 1-я етаж,точно над партера.Тоалетната наистина беше 1 на доста стаи,но аз не съм попадала на задръствания  Laughing Стаите не са лукс,имаше телевизори,но се заплаща със стотинки,беше топло и чисто.Хлебарки не съм видяла изобщо  Naughty
бебетата ни ги носеха на 3 часа,в нашата стая настроението беше страхотно,изписаха ни на 3-я ден.
Акушерките на етажа бяха много мили  Hug
леко раждане   bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 2 768
благодаря на всички мами които са отговорили Hug
helengnom, предполагам че на 3 ет на всички не вип стаи е обща тоалетната а на вип-а има отделна или бъркам? а банята заедно с тоалетната ли е? а колко не вип стаи има на 3ия етаж? защото аз миналия път бях на първия етаж и май там тоалетната е обща за целия етаж а това са доста стаи. може би на 3ия се падат по малко стаи на една тоалетна, пък и ако банята е отделно е по добре от първия където всичко е на едно място и в стаите има по родилки. Confused дано се включат и други майки.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 802
Мойто беше преди точно 10 месеца, та явно не се е променило много - 3 етаж е ремонтиран, 1-вия - не. Бях на 3-тия етаж, в обикновена стая. Тъй като стоях 9 дни се наложи да сменя 2 стаи, но не е болка за умирачка. Тоалетната наистина е една, но пък хубавото е, че топлата вода е в изобилие.

# 7
  • Мнения: 3 092
Хайде да кажа и аз .
Бях на неремонтирания първи етаж.Има една тоалетна , вярно е , но пък почти никога не съм чакала.Не е ремонтиран , неприветлив е , стоях една седмица , не е болка за умиране.Хлебарки не е имало.
На втория етаж е неоантологията , на третия етаж пак са родилки - пишеше патология защо не знам  , а на четвъртия - ходех там тайно за кафе  Embarassed е АГ , прегледи , приеми на жени с някакъв проблем -изобщо не бременни или родилки.Мале , как го обясних. Tired
Ако греша някой да поправя.   Wink

# 8
Родих преди 2,5 месеца в Шейново,бях на третия етаж и останах много разочарована.Навсякъде в стаята имаше хлебарки дори през ноща ни гостуваха в леглата  Close, тоалетната беше в ужасно състояние,а пък за отношението на санитарките не ми се говори  Sunglasses.Ако реша да имам второ дете със сигурност ще предпочета друга болница.

# 9
  • Мнения: 475
благодаря на всички мами които са отговорили Hug
helengnom, предполагам че на 3 ет на всички не вип стаи е обща тоалетната а на вип-а има отделна или бъркам? а банята заедно с тоалетната ли е? а колко не вип стаи има на 3ия етаж? защото аз миналия път бях на първия етаж и май там тоалетната е обща за целия етаж а това са доста стаи. може би на 3ия се падат по малко стаи на една тоалетна, пък и ако банята е отделно е по добре от първия където всичко е на едно място и в стаите има по родилки. Confused дано се включат и други майки.
Така, да уточня-на етажа има 6 или 7 стаи,2 от които са за патологични случаи.Тоалетната е 1 с 2 кабинки+баня.Всичко е в 1 помещение.Една от кабинките на тоалетната е само за патологичните-те си имат ключ и я заключват съответно. Така че за всички останали стаи остава 1 брой тоалетна чиния.За хлебарките също ще потвърдя,одеве не исках да те стряскам,но май е по-добре да си подготвена.Забелязах също,че като мият подовете не използват препарати,а чиста водичка.Това е мила,нашата действителност. Но при всички тези изброени гадости,Шейново е класа над Медицинска академия например.Така,че стискам палци! smile3503

# 10
  • София
  • Мнения: 2 768
благодаря за отговорите Hug честно казано като прочетох мненията ви и ми се догади Cry /особено за хлебарките/ въпреки че преди 2 години близо бях в Шейново и не бях толкова разочарована. тогава бях на 1ия етаж и в нашата стая не видях хлебарки но пък преместиха 1 момиче от съседната стая и тя каза че там бъкало от хлебарки... та май ги има навсякъде в болницата. дори преди да родя видях една да се разхожда долу на партера пред кабинетите съвсем спокойно-все едно беше на модно ревю #Cussing out направо се чудя и аз какво да искам-вип ли, обикновена ли... и аз не знам, ще го мисля
мерси за пожеланията  bouquet

# 11
  • Мнения: 684
Ето пресни отзиви и от мен от преди няколко дни Wink Бях на втория етаж - стаята за която стана въпрос - до тоалетната. Хлебарки нямаше! Може би защото на 2ия етаж е неонатологията и ще да е дезинсекцирано - знам ли?! С ПВЦ дограма са, изключително топло е - то във цялата болница е сауна, сигурно заради бебчовците. Но на този етаж има само 2-3 стаи за родилки с по 3 легла. Общо взето не е лукс, но е приемливо (като се има предвид, че аз съм меко казано гнуслива - преживява се, не е толкова страшно).
Леко раждане ти желая, и едно здраво и послушно бебче!

# 12
  • Мнения: 1 949
Моите впечатления са от преди почти 1г. Бях на 1ет. - неремонтирания. Наистина има 1 баня и тоалетна. По-неприятното е, че са в едно помещение. Но аз, както не можех да спя добре, ставах да се къпя в 4ч, така че тогава нямаше навалица пред банята Wink Циганки в нашето отделение НЯМАШЕ. Също не съм засичала пред WC-то. Хлебарки не съм виждала. Не е супер лукс, но за няколко дена се прежиявава.

Преди да ме оперират бях 2 дена на 2 ет. Там стаите са по-хубави, но тоалетната е  Sick  Sick  Sick Държа да отбележа, че хигиената на WC на 1ет е направо на висота в сравнение с 2ет.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 768
Ето пресни отзиви и от мен от преди няколко дни Wink Бях на втория етаж - стаята за която стана въпрос - до тоалетната. Хлебарки нямаше! Може би защото на 2ия етаж е неонатологията и ще да е дезинсекцирано - знам ли?! С ПВЦ дограма са, изключително топло е - то във цялата болница е сауна, сигурно заради бебчовците. Но на този етаж има само 2-3 стаи за родилки с по 3 легла. Общо взето не е лукс, но е приемливо (като се има предвид, че аз съм меко казано гнуслива - преживява се, не е толкова страшно).
Леко раждане ти желая, и едно здраво и послушно бебче!

здравей и благодаря за отговора! а тези 2-3 стаи ВИП ли се водят или за родилки нормално или секцио са? за тях една тоалетна ли има?

# 14
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Аз бях във ВИП стая в Патологията. В стаята имаше 2 легла, но бях сама през цялото време- 5 дни, защото бях секцио. Тоалетната наистина е 1 за 3-4 стаи, не съм обърнала внимание, и се заключваше, дадоха ми ключ. Хлебарки не съм виждала.

Общи условия

Активация на акаунт