Мога ли да използвам антицелулини кремове докато кърмя?

  • 654
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 154
Моля да ме извините ако преповтарям някоя тема,ама не разбрах от всичко,което прочетох досега дали мога да се мажа или не, и ако да с кои или няма значение.Някаде ми се мерна нащо по въпроса,но неразбрах точно.Моля някои ако знае нещо да ми каже,защото аз не съм спирала да се мажа(е не с много силни кремове ама все пак-в момента ползвам Дева)Мерси на всички предварително.Честно казано малко се притесних като прочетох някакви само вмятания,че май не може Sick

# 1
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 216
ами потърси , има доста изписано по въпроса. лично аз съм ползвала и през бременността и кърмейки. питаласъм някъде из темите Бу, мисля, че дори и тези с кофеин стават Peace

# 2
  • Мнения: 154
Ами търсих и някаде пишеше, че кофеина прониквал през кожата и после в кърмата,нещо такова.Незнам дали това е вярно или мога да си се мажа.

# 3
  • Мнения: 6 617
Ами търсих и някаде пишеше, че кофеина прониквал през кожата и после в кърмата,нещо такова.Незнам дали това е вярно или мога да си се мажа.
Аз не ползвах именно заради кофеина.

# 4
  • Мнения: 3 478
Аз спрях да ползвам като забременях, точно заради кофеина в тях.

# 5
  • Мнения: 2 673
Мен също ме интересуваше този въпрос обаче за ВИШИ крем срещу стрии и крем антицелулитен. Та представител на ВИШИ ми каза, че може да се ползва по време на бременност и кърмене. Но за други кремове незнам.

# 6
  • Мнения: 2 849
Ами търсих и някаде пишеше, че кофеина прониквал през кожата и после в кърмата,нещо такова.Незнам дали това е вярно или мога да си се мажа.
Вярно е ,не ползвай такива кремове . Peace

# 7
  • Мнения: 750
Ползвах на Билка- с мента и розмарин беше. Есента се мажех с него.

Общи условия

Активация на акаунт