Алергия

  • 532
  • 2
  •   1
Отговори
Здравейте, синът ми е на 4,5 г и от година и половина започнаха да му се появяват червени петна по кожата при допир /без да го сърби/,след 15мин.петната изчезват.В началото личната лекарка му изписа Зиртек,ходихме и при д-р Ангелова,която каза че кожата му е много чувствителна .Най -накрая отидохме при д-р Мустаков.Направиха му тестове и каза че детето имало алергия към кравето мляко и полените.За 3м-ца му предписа лечение и диета без никакви млечни продукти и билки,мед и т.н.След като свърши лечението ,като продължихме диетата петната по кожата отново започнаха да се появават,дори и по-слно изразени.Отново отидохме при Мустаков и той наново ни предписа лечение за 5 м-ца и диета .Този път обаче  стнандартната ,която дава явно на всички деца . Плодове и зеленчуци почти никакви.В същото време отидохме и при д.р Ангелова и тя каза че не вярва това да е алергия .Предписа му Ксизал и го подложи на диета.Вече не знам на кого да вярвам.Кажете към кого да се обърна

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
здравей,не мога да ти помогна конкретно,но мога да те успокоя,че не си единствената,която се лута от кожен на алерголог и обратното и ефект няма  TiredНакрая ме посъветваха,не лекарите разбира се,да не обръщам внимание щяло да се израсте

# 2
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
ell73
Цитат
В началото личната лекарка му изписа Зиртек,ходихме и при д-р Ангелова,която каза че кожата му е много чувствителна .Най -накрая отидохме при д-р Мустаков...След като свърши лечението ,като продължихме диетата петната по кожата отново започнаха да се появават,дори и по-слно изразени...Отново отидохме при Мустаков и той наново ни предписа лечение за 5 м-ца и диета... Плодове и зеленчуци почти никакви...В същото време отидохме и при д.р Ангелова и тя каза че не вярва това да е алергия...Предписа му Ксизал и го подложи на диета.
Вече не знам на кого да вярвам.Кажете към кого да се обърна

 - ell73, Алергията е една от болестите, пред която традиционната Медицина е безсилна, е, разбира се палиативно предписание на Антихистамини, само временно облекчават симптомите, без да лекуват.
 - Хомеопатията единствена, макар и трудно, а и не във всички случаи, но може да се справи - да излекува Алергията и пример за това е самата съпруга на прочутия билкар Др. Тошков, който лично призна по телевизията, че жена му си е излекувала Алергията, чрез хомеопатично лечение.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт