ЗА ПРЕНОСВАНЕТО

  • 1 179
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 952
Пак ще преносвам майче  Rolling Eyes оф!
Уж този път е мома , пък и тя  - мързелива , на мен ли прилича  Rolling Eyes  Grinning Чак се изнервям от чакане.А моят  доктор какво да каже ... hahaha да ми бил разтривал зърната моят hahaha - предизвиквало контракции.....Ударихме го на майтап ние.И к'во.....освен да си седна и да си връткам циците  hahaha Хем сериозно било така де Mr. Green

ПреносВаЧкИ....я  се оплачете и вие от  солидарност Whistling

# 1
  • Мнения: 1 004
Аз преносих първия път, но силно се надявам този да не е същото Praynig
Но ти все пак имаш още 3 дни, значи все още има надежда  Peace Успех!
Знам колко е гадно да преносиш, затова ти съчувствам  Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 1 457
Хихи, това за зърната не го бях чувала, ама моята докторка казваше, че секса много помагал  Wink Mr. Green

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 706
Споко, и аз с госпожица преносих 5 дни, а може и 6 да ги кажа, защото се роди в 10вечерта. Нама ди си остане вътре я, ще излезе като и омръзне  Joy

# 4
  • София
  • Мнения: 2 227
....И к'во.....освен да си седна и да си връткам циците  hahaha ....
Леле как ми оправи настроението. Ама твоите да не са копчетата на старите телевизори, че ще ги връткаш  hahaha (това беше майтап разбира се).
Е хайде успех ти желая. Един здрав и хубав секс с мъжлето + малко цицовръткане Blush, дано се получи по-бързо   bouquet

# 5
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 982
Аз също преносих, но това не ме изнерви. Е, малко ме беше досадно да ходя през ден до Шейново да ми мерят тоновете, но не се притеснявах. Не мога да преценя колко преносвам, защото имах 3 дати за термин - 7, 9 и 11 Януари. На 15 януари просто влязох в болница по препоръка на докторката ми, защото водите ми бяха силно намаляли. Нямах никакви, ама никакви контракции, барем "за адет" както се казва  Laughing
И така - на следващия ден ми предизвикаха раждането с хапче. Родих бързо, лесно, без епизиотомия и разкъсвания, хем бебчо не беше мъничък - 3500 гр.
Желая ти успех и да не се изнервяш! И това ще мине и скоро ще гушкаш мъничко съкровище!
Стискам палци всичко да е ОК  Embarassed

Само да добавя, че пробвах и с триенето на зърната, и с разходки до преумора, но не стана - на Пресиян просто не му се излизаше!  Wink

Последна редакция: пт, 16 фев 2007, 13:41 от Noemy

# 6
  • Мнения: 633
Според мен има голямо значение има дали  е определен правилно термина. Не всички лекари питат за цикъла - а той не при всички мами е на 28 дни. А ако цикъла е на 35 дни? тогава термина се премества дооооста по натам. И едва ли има нужда от притеснения при  преносването.

# 7
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Преносих 11 дни и накрая го изкарахме с операция! Нищо не помага- пробвах с разходки, с качване на стълби, с пране на ръка, с гореща вода, със секс, само да свърши в мен не пробахме, защото го беше страх мъжа ми, но нищо не помогна кой знае колко, да не кажа въобще!
Желая ти леко раждане и живо, здраво и пухкаво бебче! Hug

# 8
  • Мнения: 3 089
що, бре мила, гледам, имаш още 3 дни време. то не се знае какво ще стане до тогава. и по-добре да преносиш, откоилкото да родиш по никое време /от което аз се страхувам/. като гледам, с хумор подхождаш, така че освен да си се кискаш, друго не ти остава  hahaha

# 9
  • София
  • Мнения: 3 064
Диди, трябвало е да свърши в теб, там ти е грешката - спермата съдържа простагландин - същия хормон като таблетките за предизвикване на раждане!

Иначе, по темата - съчувствие Hug Преносих 1 седмица и много се изнервих... Добре, че тръгна сам един ден преди да ме приберат!

Леко и скорошно раждане ти пожелавам Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 3 359
Аз преносих по план-график, но на практика се оказа, че не съм.
термина ми варираше от 27 февруари до 3 март, а Бояна се роди на 12-ти.
Така, че...споко, мила скоро ще родиш Simple Smile

# 11
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Диди, трябвало е да свърши в теб, там ти е грешката - спермата съдържа простагландин - същия хормон като таблетките за предизвикване на раждане!
Знам аз, чела съм го и затова го казах, но той не иска!

# 12
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
Добре дошла в клуба #SillyИ аз преносих,гадничко е но си заслужава съкровището smile3521,нали така.

# 13
  • София
  • Мнения: 3 359
Ще родиш, няма страшно.

# 14
  • Мнения: 941
Е,добре, аз изчистих спалнята,излъсках банята,мих прозорци,секс със свършване в мен,разходки ooooh! катерих се по етажите,но той се запънал и това си е.Но след 4 дни се предаде Joy   Леко и бързо раждане! newsm10

Общи условия

Активация на акаунт