Препорачайте ми добра оптика в Пловдив?

  • 5 773
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
 newsm12Кажете ми къде да си намеря качествени очила?

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 514
Диоптрични или слънчеви?

# 2
  • Мнения: 144
Препоръчвам ти Кристил Оптик - на ул.Радецки" (от Данъчното по посока гарата). Аз съм много доволна, преди 4 години си правих очила при тях, които все още ползвам без проблем  Flutter
Освен това имам право на 4 безплатни "почиствания и затягания" на очилата в годината  Party
Тогаваха имаха и богат избор на рамки (сега просто не съм търсила и незнам какво е по другите оптики), които бяха на доста добри цени в сравнение с други места.

# 3
  • Мнения: 274
само не се лъжи и ти като мен да ходиш в някоя от оптиките Solaris много съм разочарована   Sad

# 4
  • Мнения: 402
Зависи за какви очила става дума и колко си склонна да платиш за тях. Класиката в жанра са оптики "СИОПСИ" имат невероятно, красиви, качествени и маркови рамки - недостатък - ужасно скъпи.
Компромисен вариант откъм цена - оптиката до Полиграфията на "Цариградско шосе" - голям избор на добри цени. Друга екстра е, че дамата, която работи там е невероятна и може да ти свали всички модели от витрините докато си харесаш нещо, без да прави досадните физиономии, които са характерни за служителите в оптиките.
Ако искаш препоръка за добър очен лекар, пиши.

Общи условия

Активация на акаунт