Отговори
  • Spain
  • Мнения: 3 750
здравейте
имаме си едно проблем4е което ме вълнува ве4е доста време . моля ви помоглете с идеи какво може да е защото направо се уморих да мисля и премислям . 4удя се добре ли ще е да помоля педито за един анализ? той съшия преди месец ми каза 4е не било нищо и да не съм се притеснявала .
преди около пове4е от месец Гери по4на да ака реди4ко . Ака нормално 1 път на ден но е супер  рядко  - но пък  не като водица,затова си мисля 4е не е диариа . Първона4ално обвинявах зъбите - нали съм 4увала  4е като избиват има най разли4ни проблем4ета - пустите зъби ве4е от близо 2 седмици ги имаме ,и проблем4ето не спира .  сега по4нах да си мисля 4е е нещо друго ..но от какво и какво може да е ?
 далие от храната или от това 4е ве4е пълзи и " ходи" и пипа вси4ко .... възможно ли е да някоя салмонела(по4нали сме и рибни пюрета и за това  съм такава паника) Ами салмонелата как се изразява при бебешоците? или непоносимост (алергия) към някои продукт?
ох  много въпроси наведнъж . кажете какво да правя . исках  да ви 4уя  мнемието преди да ходя да настоявам .....

# 1
Искай един анализ на акото.Обаче един съвит от мен-дай го в частна лаб. която работи с касата естествено защото в ХЕИ са гола-вода.Толкова са мърляви че нямам думи.

# 2
Цитат на: amka
възможно ли е да някоя салмонела(по4нали сме и рибни пюрета и за това  съм такава паника) Ами салмонелата как се изразява при бебешоците?
 О, не е салмонела в никакъв случай!!...Това е заболяване,което протича тежко - със температура, диярия /не акане веднаж редичко/, обезводняване..и въобще ...НЕ Е ТОВА!Най-вероятно й няма нищо,а е нещо временно! Grinning

# 3
  • Мнения: 7 821
А има ли слуз и зачервява ли се дупето?
Дани се разхлабва от зъбите и му се позачервява дупето, но аз го установих рано, след като бях спряла всичко друго освен млякото и тъкмо се чудех дали да не започнем лечебна храна и зъба изби и детето се запече. Сега като тръгне нов зъб и пак - дрис  Wink  Embarassed . Така че съветвам те за минете за известно време на запичащи храни, като спреш новите неща и след като с оправи положението в памперса започваш да включваш нови неща и наблюдаваш.
Посъветвай се и с педиатъра разбира се, но според мен не е болест, а най-много нещо да не ви понася.
А и друго се сещам, какви плодове ядете да не е нещо разхлабващо?
Успех и дано всичко влезе в норма.

# 4
Цитат на: Ruri
Искай един анализ на акото.Обаче един съвит от мен-дай го в частна лаб. която работи с касата естествено защото в ХЕИ са гола-вода.Толкова са мърляви че нямам думи.

Я кажи за ХЕИ, имала ли си проблем, че аз ще трябва другата седмица да нося аки за изследване?

# 5
  • Мнения: 1 214
Според мен са зъбите.Може би чакате още?

# 6
  • Spain
  • Мнения: 3 750
мерси моми4ета дано наистина да са само зъбите . в4ера видях 4е един резец горе е на път да се покаже. бях забравила да спомена 4е малката пие желязо - като се замислих може и от това  да е . аз наистина може и да поръ4ам един анализ -дано няма нищо

# 7
  • Мнения: 7 821
Цитат на: amka
мерси моми4ета дано наистина да са само зъбите . в4ера видях 4е един резец горе е на път да се покаже. бях забравила да спомена 4е малката пие желязо - като се замислих може и от това  да е . аз наистина може и да поръ4ам един анализ -дано няма нищо

Докато бях бременна пиех желязо и при мен точно такъв му беше страничния ефект  Embarassed  Wink .

# 8
Наложи се ина мен да ходя в ХЕИ.Отивам за резултата а на гишето една леля пита колежката си Я кажи на Любо има ли ну нещо?Другата вика А-А нищо му няма!!Питам ги аз знаят ли от цяла София кой е моят Любо!?!!Ама нали са професионалистки -те си знаели и тогава хоп в частната лаб.Е слава богу нищо му нямаше!!!Ама повече там няма да отида!!!!

Общи условия

Активация на акаунт