Моля ви, помогнете за това кутре!

  • 802
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 836
Днес синът ми намерил този сладур:
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2196389
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2196392
и естествено го доведе в къщи. Само, че нашият тати не дава и дума да става да си го вземем, въпреки умоляването и сълзите които проляхме  cry cry...
Кученцето е немска овчарка и явно отскоро е навън, защото изглежда чистичко и е много доверчиво. Извоювахме тази вечер да спи в гаража, но от утре не знам каква ще му е съдбата  Cry
Моля ви, ако някой от вас иска този приятел или знае как да му намерим добър стопанин да ми пише!

# 1
  • Мнения: 2 792
 Не разочаровайте дете, задръжте кученцето, голям сладур е  :lol, нека синът ти носи отговорност за него и полага по-голяма част от грижите и разходките, това е най-добрия вариант според мен.
 Ако наистина не става, не го изхвърляйте, грижете се за него, докато намерите добър стопанин. Успех !!!
 

# 2
  • Мнения: 836
Моят мъж не понася да има животни в къщи. Няма как да го убедя no А, аз веднага щях да го взема, но... Cry

# 3
  • Мнения: 1 771
Моят мъж не понася да има животни в къщи. Няма как да го убедя no А, аз веднага щях да го взема, но... Cry

SilIli, страхотен сладур е, но вече съм казала в къщи куче не. Гледала съм два боксера от бебета до староста им, после старфоршир за около две - три години и немска овчарка пак за толкова. Ще поразпитам тук там и ако не сте го дали ще се обадя.

# 4
  • Мнения: 836
goldenova, благодаря! Дано се намери начин!
Аз при майка ми отглеждах немска овчарка 14 години, още ми засяда буца в гърлото, като се сетя как се разделихме! И сега този дребния...не ми дава сърце да го оставя на улицата...

# 5
  • Мнения: 2 792
 Разпитай в зоо магазините около вас, дали има някакъв вариант. Малките на моите котки така ги оставихме за продажба в зоо магазин, те си определиха цената и сумата от продажбата си остава за тях. Това въобще не ме интересуваше по принцип основното, което ме вълнуваше е факта, че ако някой е склонен да плати за животно, той има желание да го гледа.  Продадоха ги за два дена, аз минавах по няколко пъти на ден да ги проверявам.

# 6
  • Мнения: 6 991
www.bezdom.info
www.dogbg.com
www.dog.bg

Пробвай да пуснеш там обяви.
Много е миличко, дано се намери някой добър човек да го вземе:)

# 7
  • Мнения: 1 771
Разпитай в зоо магазините около вас, дали има някакъв вариант. Малките на моите котки така ги оставихме за продажба в зоо магазин, те си определиха цената и сумата от продажбата си остава за тях. Това въобще не ме интересуваше по принцип основното, което ме вълнуваше е факта, че ако някой е склонен да плати за животно, той има желание да го гледа.  Продадоха ги за два дена, аз минавах по няколко пъти на ден да ги проверявам.

Това за продажба е идейно

# 8
  • Мнения: 836
Момичета, много благодаря за идеите! Днес ще звъня по зоомагазините, пуснах и малко обяви, дано се появи някой! Praynig

# 9
  • Мнения: 4 555
Дано!
Кученцето е страшно сладко! При това е "марково", има голяма вероятност да го вземе някой.

# 10
  • Мнения: X
А потърсихте ли първо собствениците? Може да е изгубено, щом е чистичко и доверчиво.
Ако на 100% сте убедени, че е изхвърлено, вариантът със зоомагазина е идеален.
Обяви със снимка в близък парк също са вариант. Има много състрадателни кучкари, които си вземат на отглеждане такива кученца.

# 11
Хайде,кажете,намери ли се място за кученцето?

Общи условия

Активация на акаунт