рядко акоооооо

  • 415
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 99
Здравейте, момичета,
задавам си въпроса тук, защото кърмя само и единствено благодарение на вас и ви чувствам ужасно близки, въпреки че досега не съм писала.

Нормално ли е в дните, в които излизаме на разходка, акото на момченцето ми да е по-рядко или това означава, че се простудява? Нямаме сополи, температури или други екстри, но се притеснявам.
Предните два дни например излизахме само на терасата за половин час и тази сутрин акото му беше гъсто и хомогенно като каша. След това направихме две разходчици от по час-два и след втората ака отново - вече по-оранжево, като пюре, с малки точици. От около месец това ни е типичното ако в дните, когато излизаме за по-дълго. Преди акаше еднакво гъсто без значение дали излизаме или не.
Аз не съм си променяла диетата, нито начина, по който го обличам - боди, чорапки, ританки, блузка и космонавт (+терлички, ако е по-студено), когато се приберем е топличък, наистина не мисля, че му е било студено. Или бъркам някъде?

# 1
  • Мнения: 941
не мисля,че се е простудил.Сокчета даваш ли,може да е от тях.И моят син от няколко дни ака обилно и рядко,но не често и това ме успокоява донякъде

# 2
  • Мнения: 394
аз да си кажа не се трогвам много-много от вида на акото щом на беба й няма нищо друго. тя си ака рядко от самото начало, но дори и да се случи да се промени акото като няма други симптоми не бързам да се притеснявам, а само го имам предвид и следя как ще се развият нещата. досега не са се развивали никак. според мен не бива да се шашкаме толкова. ти сама казваш, че си е здраво бебенце.

# 3
  • Мнения: 313
И двата вида акита са нормални и са характерни за здрави и кърмени бебета Laughing, а това че единия вид съвпада с разходките ви, ами може и да има някаква зависимост, но според мен е съвпадение Hug

# 4
  • Мнения: 1 174
И при нас акото е рядко, направо течно, но педиатърът ни нищо не каза.Бабата все повтаря, че му е студено на бебенцето, аз пък не се тревожа Simple Smile

# 5
  • Мнения: 99
Ами май наистина се шашкам излишно. Благодаря, момичета  Hug

# 6
  • Мнения: 16
И аз мисля, че няма от каво да се притесняваш.Аз така и не съм установила кога моето бебе ака по-рядко и кога по гъсто, но никога не съм го свързвала с разходките, а и щом е топличък когато се прибирате-със сигурност не му е било студено  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт