Какви сте според Фройд ?

  • 3 483
  • 67
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 3 447
Хаха, готино е Simple Smile

# 2
  • Мнения: 5 140
Интересно е, хареса ми. Laughing

# 3
  • Мнения: 1 533
 Отговори:

Фиг.1 - Разкрива вашите приятели, това, което сте вие за тях и те за вас, отношението ви със приятелите и това, което можете да очаквате от тях.(ред)

Фиг.2 - Свързва се със семейството и брака. Как вие гледате на тях.(свобода)

Фиг.3 - Отразява отношението ви към кариерата, какво място заема тя в живота ви и какво ви дава.(скука)

Фиг.4 - Свързна е със секса. Как приемате секса подсъзнателно, как гледате на него и какво значение му отдавате.(тъга)

Фиг.5 - Разкрива най-важната черта на характера ви, която взема превес в поведението ви и отношението ви към света.(грешка)

Фиг.6 - Свързана е с моментното ви състояние, индиректно извикано от моментните желания, стремежи или проблеми.(хаос)

 Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 1 416
Много е точен тестът.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Фиг.1 - Разкрива вашите приятели, това, което сте вие за тях и те за вас, отношението ви със приятелите и това, което можете да очаквате от тях.(затвореност)

Фиг.2 - Свързва се със семейството и брака. Как вие гледате на тях.(мекота)

Фиг.3 - Отразява отношението ви към кариерата, какво място заема тя в живота ви и какво ви дава.(скука)

Фиг.4 - Свързна е със секса. Как приемате секса подсъзнателно, как гледате на него и какво значение му отдавате.(инат)

Фиг.5 - Разкрива най-важната черта на характера ви, която взема превес в поведението ви и отношението ви към света.(раздвоение)

Фиг.6 - Свързана е с моментното ви състояние, индиректно извикано от моментните желания, стремежи или проблеми.(шантавелство)

# 6
  • Мнения: 3 447
Калин0, 2 еднакви отговора имаме  Simple Smile

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Хъх, масово скучаем докато работим, никакви кариеристки не сме  Grinning

# 8
  • Мнения: 272
Фиг.1 - Разкрива вашите приятели, това, което сте вие за тях и те за вас, отношението ви със приятелите и това, което можете да очаквате от тях.(кошара)

Фиг.2 - Свързва се със семейството и брака. Как вие гледате на тях.(уют)

Фиг.3 - Отразява отношението ви към кариерата, какво място заема тя в живота ви и какво ви дава.(неопределеност)

Фиг.4 - Свързна е със секса. Как приемате секса подсъзнателно, как гледате на него и какво значение му отдавате.(съсредоточеност)

Фиг.5 - Разкрива най-важната черта на характера ви, която взема превес в поведението ви и отношението ви към света.(разнообразие)

Фиг.6 - Свързана е с моментното ви състояние, индиректно извикано от моментните желания, стремежи или проблеми.(горе-долу)

# 9
  • Мнения: 1 079
На фигура 4 -половинката отговори - дупка .......

# 10
  • Мнения: 7 723
Много е истинско  Wink

# 11
  • Мнения: X
Мммм, има доста "истина" в тоя тест................

# 12
  • Мнения: 389
За съжаление не мога да реша теста. Понеже средното и половината от висшето ми образование са безкрайни часове математика всички фигури предизвикват в мен само напрежение и досада  Crazy

# 13
  • Мнения: 6 991
Фиг.1 - Разкрива вашите приятели, това, което сте вие за тях и те за вас, отношението ви със приятелите и това, което можете да очаквате от тях.(противно)

Фиг.2 - Свързва се със семейството и брака. Как вие гледате на тях.(приятно)

Фиг.3 - Отразява отношението ви към кариерата, какво място заема тя в живота ви и какво ви дава.(връх)

Фиг.4 - Свързна е със секса. Как приемате секса подсъзнателно, как гледате на него и какво значение му отдавате.(страх)

Фиг.5 - Разкрива най-важната черта на характера ви, която взема превес в поведението ви и отношението ви към света.(път)

Фиг.6 - Свързана е с моментното ви състояние, индиректно извикано от моментните желания, стремежи или проблеми.(спирала)

Знаех си, че съм подсъзнателна кариеристка, ужас. Значи все пак някой ден ще ми се приработи Sunglasses Laughing
Обаче какви са тия стремежи, ко общо имат с тая спирала, не ми е много ясно... #Crazy

# 14
  • Мнения: 2 849
Мммм, има доста "истина" в тоя тест................
Много е точен . Peace

Общи условия

Активация на акаунт