С уговорка или не за раждането ?

  • 2 010
  • 70
  •   1
Отговори
  • Мнения: 93
Мили бъдещи и настоящи  мами бихте ли се уговорили с лекар за израждането или не?

# 1
  • Мнения: 6 607
Най-добре с уговорка!

# 2
  • София
  • Мнения: 1 424
за съжаление никой няма да те погледне, ако нямаш предварителна уговорка, което е равно на плащане под масата. но има лекари, акушерки, сестри и т.н.
аз затова отидох да раждам в частна клиника, където верно си плащаш, но поне знаеш защо ги даваш тези пари  и получаваш нещо насреща.

# 3
  • Мнения: 26
Аз нямах уговорка, но не мога да се оплача, не съм плащала нищо, хората се държаха нормално и професионално.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 702
Аз бях с уговорка. Купих си спокойствие и внимание.

# 5
  • Мнения: 592
Първия път бях с уговорка,сега втория също с тази разлика ,че сега плащането не беше под масата.Платих си на касата на болницата(Тина Киркова).

# 6
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
С уговорка. Peace

# 7
  • Мнения: 210
Най-добре с уговорка.Така ще си подсигуриш внимание и може би повече сигурност и спокойствие.

# 8
  • Мнения: 640
Ако съм секцио - да, но ако раждам нормално, вероятно не.

# 9
  • Мнения: 11 505
Първият път без уговорка,вторият път с уговорка.Ако има трети път пак ще е с уговорка. Peace

# 10
  • Мнения: 4 546
решила съм да е с уговорка. но, ако раждането започне по-рано, отивам в болницата и да ме реже който е на смяна. надявам се, че няма да ме уморят на операционната маса. нямам пари да плащам и на лекар, и на болницата, за да извикат точно него, ако не е на смяна.  Crossing Arms

# 11
  • София
  • Мнения: 1 243
Първия път бях с уговорка,сега втория също с тази разлика ,че сега плащането не беше под масата.Платих си на касата на болницата(клиника Св.София)

# 12
  • Мнения: 1 264
Аз нямах уговорка и останах много доволна. Раждах във ВМИ-Пловдив.

# 13
  • Мнения: 1 446
С уговорка за да съм по спокойна

# 14
  • София
  • Мнения: 622
Аз бях с уговорка и добре, че бях с такава, защото имаше непредвидени усложнения и с мен и с бебето.Мисля,че ми обърнаха повече внимание именно заради уговорката.

Общи условия

Активация на акаунт