Нощните напикавания

  • 712
  • 2
  •   1
Отговори
Сина ми е на 3 год и полвина и от около седмица се напикава всяка нощт, а даже и следобяд.
Дали има някакъв проблем . През деня всичко е нормално , вярно че напоследък пие малко повече течности,не мисля че е настинал .
Наскоро пиеше  кортизонови лекарства поради субхордален ларингит. Та в тая връзка една позната ми каза ,че кортизона се отлагал в кръвта , и се натрупвал в надбъбречната жлеза или нещо подобно-не я разбрах съвсем. Но от лечението минаха почти 20 дена.
Моля Ви ,ако имате подобен проблем ,помогнете.

# 1
  • Мнения: 1 883
Пусни търсачката , има доста такива теми .Моята дъщеря се напишкваше до скоро , на 5г е , но изведнъж престана. Не съм давала никакви лекарства и не съм правила никакви изследвания  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 1 546
Синът ми е на 3,4 г. и все още не мисля да махам нощния памперс. През деня не слагам но нощно време винаги се изпуска. Никога не съм си мислила да го будя или да му спирам водата след определен час. Просто смятам, че това рано или късно ще го израсте от самосебе си.  Не мисля че трябва да се тревожиш, вероятно може да му е просто по-студено (застудя тия дни).

Общи условия

Активация на акаунт