Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 316
Когато започнах кърменето и се надявах то да продължи колкото се може по дълго , даже и не предполагах на какъв тормоз ще ме подложи малката ми пиявица след като навърши година.
Моля споделете и с вас ли е така. В момента тя е на 1,7 год и суче два пъти повече отколкото като новородено. Това че се прехвърля при нас в леглото поне по 2-3 до 4-5 пъти на вечер за да цока е само малка част от истината. Когато съм в къщи през деня тя иска да суче през час два, което направо ме подлудява, защото нищо не е в състояние да я отклони от идеята да си получи нейната порция гушкане и цокане.
 SickСъс срам си признавам, че понякога това ми действа толкова изнервящо че не й давам да суче, а даже й се карам
Дайде някаква светлина в тунела.
Колко време продължи при вас този период newsm78

# 1
  • Мнения: 1 382
Нашия хубавец от скоро спи по цяла нощ....и пак не е така всяка вечер, като го морят зъбите пак си се буди да цока Simple Smile

# 2
  • Мнения: 539
Буди се поне по 3-4 пъти нощем, понякога и повече. Тази нощ за един час се събуди 4 пъти #Crazy Предполагам, че е заради зъбите, има 4 засега. Не се надявам скоро да започне да спи по цяла нощ, за сега нервите ми все още издържат Mr. Green

# 3
  • UK
  • Мнения: 1 334
Още не е започнала да спи по цяла нощ, надявам се като и поникнат всички зъби да почне. През деня сме същата история, но тогава не ми пречи.

# 4
  • Мнения: 3 447
Ами... в момента се буди към 5-6 часа, суче и пак заспива, но аз не го броя за нощно кърмене. В интерес на истината, когато спеше при мен, се будеше по-често. От около месец си спи пак в леглото (долепено до моето) и общо взето спи по цяла нощ. Е, когато растат зъби, нещата са доста по-различни  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 3 550
На около 1г10м трайно взе да спи по цяла нощ. Преди това - с временен успех от около 1г6м.

# 6
  • Мнения: 673
Около 2-годишен.
Но мисля, че няма връзка с кърменето. Познавм деца, които не са били кърмени повече от седмица, а продължават да се будят на 3,5 г.

# 7
  • Мнения: 1 432
Ох,не знам .Моето мъжле е на 6 месеца и половина само ,но не ме оставя да спя и за половин 4ас.........направо съм акто робот ве4е  #Crazy.......дано отмине да 2 години ,4е  Twisted Evil

# 8
  • Мнения: 2 159
ние сме много малки на 4 месеца, но от втория спим по цяла нощ (от 22 до Sunglasses, но ние още не сме започнали борбата със зъбките Confused
надявам се този период, който описваш да не настъпи при нас Mr. Green

# 9
  • Мнения: 747
Ха, хем ме успокоихте, хем- обезокуражихте Laughing. Моята беболина е на 7 месеца и се събужда точно на 3 часа нощем, а през деня обичайните интервали са 4-часови.

# 10
  • Мнения: 999
Мими сама се отказа от нощното кърмене и започна да си спи цялата нощ от втория месец.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 123
И моята госпожица се буди по 2-3-4-5... пъти на вечер, макар, че вече суче само преди да заспи. При нас няма връзка между кърменето и буденето нощем. Случва се да има и непробудна вечер но все още е рядкост.

# 12
  • Мнения: 444
Didorani
Цитат
При нас няма връзка между кърменето и буденето нощем. Случва се да има и непробудна вечер но все още е рядкост.
Аз пък се чудя дали няма връзка между кърменето и буденето. Дани също се буди често, но не суче до 5-6ч сутринта. Защо се буди, изключвам периодите със зъбите? newsm78 Някъде четох , че кърмените бебета спят по- неспокойно , тъй като очакват момента на цокане. Дали е така?  Thinking Въпреки , че според Дани този момент настъпва още в 12ч-1ч през нощта. Joy

# 13
  • Мнения: 385
Ние сме на 9,5 месеца и се будим н-брой пъти нощем, не мога да им хвана и бройката Crazy. Като бебе първите месеци се будеше по веднъж нощем, сега е някакъв кошмар, и само с цица се приспива, нищо друго не помага. Вечер към 20,30-21 съм пробвала АМ да давам, за да е по-сит, тъй като кърмата ми намалява, сега мисля да давам твърда храна вечер-пюрета, каши+АМ или кърма. Ще стартирам от тази вечер, дано успея да поспя! Нямам против по принцип това нощно кърмене, но не и толкова често,  не мога да си наваксам нужната доза сън и ставам раздразнителна и т.н. #Crazy Embarassed

# 14
  • Мнения: 582
Сама се отказа като навърши 4 месеца  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт