Какво вечерят децата ви?

  • 1 971
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 383
Моят 4 годишен син вечеря само със сандвичи, пица, баница , лазаня или спагети. На обяд яде готвено но вечер отказва. Чувствам се виновна да готвя за нас, а него да храня със сухоежбини. Дали и при другите деца е така?

# 1
  • Мнения: 4 244
У нас е практика zа вечеря да не готвя и си хапваме всички сладко сладко сандвичи, пици или други такива бърzи манджи

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
От нашата манджа. Ако е неподходяща за нея (примерно, ако сме решили на кренвирши и лютеница), гледам да взема нещо по-подходящо за нея, например пилешка пържола.

# 3
  • Мнения: 372
Напоследък и моя щурчо отказва манджичките и иска филия намазана със шоколад.Аз съответно се ядосвам,за какво всеки ден готвя,като с баща му може да ядем каквото и да е.Но от много майки съм чувала за такъв проблем и гледам да не се вманиачавам по темата. Close

# 4
  • Мнения: 8 769
Моето дете яде готвено, в повечето случаи супа...Понякога предпочита намазана филийка с хайвер, в краен случай с топено сирене. Много е придирчива по отношение на храната.
Воо, направо съм изумена, че Мая яде пържола! Shocked Нашата принцеса посмъртно не мога да я накарам да сложи такова нещо в устата си, нито спагети, пица....Понякога, когато има месо в яденето тя го дъвче дъвче, па го изплюе и с намръщена физиономия ми обяснява "Ааааа, мешо, мешо....!" #Crazy

# 5
  • Мнения: 444
Аз готвя най-вече за вечеря, така че децата задължително ядат някаква манджа.Изключения правят най-големият ни син и най- малкото от момиченцата, които са по-капризни и понякога минават със сандвичи.Ако общата храна не е подходяща за бебето, му приготвям нещо различно.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 273
Въпреки, че гледам винаги да има готвено вкъщи, моят син също предпочита сандвичи. После си дояжда докато легне да спи. Яде бисквити, солети, маслини, филе...общо взето непрекъснато отваря хладилника. Направо няма режим! А иначе е слаб!

# 7
  • Мнения: 6 472
Моето е злоядо до мозъка на костите си! В градината не яде почти нищо и като се върне вечерно време е толкова прегладняла, че се налага да вечеря 2 пъти. Първи път за по лесно и бързо и мажа филийка, а втория сяда с нас и яде това, което хапваме и ние.

# 8
  • Мнения: 4 358
Моят син все още пие мляко за вечеря, затова включвам шишето мляко и хляб... само на хляб налита (понякога е навит и на принцеса или друг сандвич).

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 123
яде това което приготвям и за нас - ако има сандвичи няма да откаже, но си хапва и различни салати а също и пилешко месо или риба. Общо взето харесва храната вкъщи и все повтаря че на градината не готвели вкусно.

# 10
  • Мнения: 5 877
Каквото и ние. Обичайно някакви зеленчуци, чат-пат печени меса и прочие. Ние се събираме заедно вечер, тъй че по-завързаните неща са за тогава. Изобщо не е капризна, ама и няма кой да я гони с лъжицата. Ако не е гладна, пие един чай и в леглото.

# 11
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
'кот има Wink!

# 12
  • Мнения: 242
Радина си е свикнала да вечеря "супичка с булонче" по нейно му, и след като си хапне паничката със супичка може и да хапне и от нашата вечеря. Е случва се да няма супа в нас и тогава яде квото има. Но по принцип тя не яде тестети изделия - пици и спагети например.

# 13
  • Мнения: 7 831
Ако Вики си избираше сам вечерята и той щеше само спагети да набива, но яде каквото сложа  Wink  или си ляга гладен. Често обаче му влизам в положението и освен манджа режа и салам или давам кренвирш, така и двамата сме доволни.

# 14
  • Мнения: 81
Цитат на: boo
От нашата манджа. Ако е неподходяща за нея (примерно, ако сме решили на кренвирши и лютеница), гледам да взема нещо по-подходящо за нея, например пилешка пържола.

И при нас е така самоче ние сме фенове на сладкото така че ако откажеот вечерята си хапва сладкиши Embarassed което не е много полезно но newsm03

Общи условия

Активация на акаунт