епидурална упойка в пловдив

  • 497
  • 5
  •   1
Отговори
здравейте! Искам да попитам знае ли някой къде в Пловдив слагат такава упойка в момента със сигурност .Освен в Селена и Торакс.Аз искам да родя с такава ,но май се оказва че няма екип в болниците който да мия постави. благодаря предварително!

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Във 'Весела' (МБАЛ Св.Мина) със сигурност слагат епидурална упойка по желание на майката. Екипите им са добри и отдавна имат тази практика с епидуралната. Около 100 лв струва.

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
И аз раждах във "Весела" Упойката е 100 лв.Предварително си казваш ,че искаш такава,тъй като само един анестезиолог там я слага,а той не всеки ден е на работа.

# 3
  • Мнения: 62
Sas sigurnost vav Vesela slagata takava upoika.Moja prijatelka rodi tam,no hode6e na konsultacii pri dr Minev,koito raboti tam.Moge bi trjabva predvaritelno da se kage.Mojat savet e ako iska6 da se konsultira6 s lekari ot Vesela,ili napravo s tozi dr Minev,4uvala sam 4e e dobar,no ne znam kade se namira 4astnia mu kabinet  :oops:Pitai si na mjasto i leko ragdane  Heart Eyes

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 2 508
Мисля, че вече не слагат във Весела, откакто се изнесе д-р Минев с единствения анестезиолг, който слагаше, и отидоха в Селена. Та остават Торкас и Селена.

# 5
  • Мнения: 69
Мисля, че вече не слагат във Весела, откакто се изнесе д-р Минев с единствения анестезиолг, който слагаше, и отидоха в Селена. Та остават Торкас и Селена.
и аз так асъм чула за весела.

Общи условия

Активация на акаунт