дали не е поредния търговски трик на pampers

  • 2 010
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 108
дали не е  поредния търговски трик на pampers за да ни накарат да ги купуваме, аз вече изпратих необходимия брой мечета, но нямам отговор къде да се обадя, за да разбера, дайте моля ви поне инфо за електронна поща ако иамте!!!

# 1
  • Мнения: 2 821
Естествено...рекламата продава стоката...

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 134
Фирмата вносител на Проктър енд Гембъл за БГ е КАВЕН ОРБИКО.Потърси е-меил
от търса4ка,ина4е мога да ти дам е-меил на техен представител,но само на ЛС!

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 134
Procter & Gamble Bulgaria E.O.O.D.
5 Rezbarska Street, Hadji Dimitar, 1510 Sofia, Bulgaria
Direct Dial #: +359 (2) 917 45 00, Direct Dial Fax: +359 (2) 917 46 55

 

# 4
  • Мнения: 386
Аз също съм събрала необходимият брой мечета за избраната играчка и днес или утре ще ги изпратя да видим дали е трик и ще пиша.Само да не си останем, ако е поредния търговски трик просто  няма да ползваме тази марка.......

# 5
  • Мнения: 27 524
Не би трябвало, освен ако не е побългарено. Памперс нямат вина, ако се окаже измама.
Поне навсякъде другаде има непрекъснато промоции, с тази разлика, че подаряват различни неща при закупуването, директно в магазина, а не събираш и пращаш нищо. Или купуваш 2 пакета и третият ти го дават безплатно.

# 6
  • Мнения: 1 449
Телефон на Проктър енд Гембълс за въпроси по промоцията 02 / 91 74 600
Телефон за проверка дали сте в списъка на куриерската фирма Сити Експрес /само за София/ 9141425

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=162933.0/

# 7
  • Мнения: 26
Аз получих играчката по куриер след около месец и половина- два от изпращането на писмото. В страницата им в интернет са обявени правилата на промоцията и броя на играчките. До изчерпване на количествата ще ги дават, надявам се че все още не са ги изчерпали.

# 8
  • Мнения: 108
обадих се на: Телефон на Проктър енд Гембълс за въпроси по промоцията 02 / 91 74 600
 да видим дали ще пристигне казаха до седмица че ще я доставят, получили нова партида играчки.

# 9
  • Мнения: 2 197
Аз получих играчката по куриер след около месец и половина- два от изпращането на писмото. В страницата им в интернет са обявени правилата на промоцията и броя на играчките. До изчерпване на количествата ще ги дават, надявам се че все още не са ги изчерпали.
И аз така. Даже си мислех, че са се изчерпали, но накрая я получих.

# 10
  • Мнения: 1 685
В същия подфорум, няколко теми по-встрани има тема за тази промоция.Там момичета се хвалят, че са получили играчки.Няма никаква измама.

# 11
  • Мнения: 108
мами, ние получихме вече играчката чрез куриер!!!

# 12
  • Мнения: 386
Получихме голямата играчка по куриер !!!!!! Laughing Laughing Laughing

# 13
  • Мнения: 2 197
И аз я получих месец и половина-два след изпращането на писмото. Ще дойде!

# 14
  • София
  • Мнения: 6 356
получихме играчката също около месец и половина след изпращане на писмото с мечетата. дойде с куриер.

Общи условия

Активация на акаунт