Такаааа................

  • 3 477
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 217
Какво ще направите, ако:
В небрежен разговор, съпругът ви се окаже извънредно осведомен за цените в луксозен магазин за дамско бельо, при положение, че:

1. Вие пазарувате артикули от друга марка
2. Никога не сте посещавали заедно този магазин
3. Никога не ви е подарявал бельо
4. Той, милият, демонстрира завидно невежество по отношение на всички аспекти на дамското облекло и поддръжка, когато сте заедно. Демек - дали е Манго или Прада, все тая.

Лично решение:хммммммм, ще посетя този магазин. Като начало - за своя сметка. Ако не ми стигне - ще ощипя (нежно) по дупето онзи секси 29 годишен колега, дето отдавна се държи много мило.  Twisted Evil
Все пак, само на 31 съм, няма да е посегателство над внука, нали??????

# 1
  • Мнения: 7 723
Ще го трЕсна с нещо   #Cussing out

майтапче, де  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 217
Ще го трЕсна с нещо   #Cussing out

майтапче, де  Mr. Green

Абе и на мен ми мина през ума да го тресна с бутилката вино. Ама ми дожаля за енирата, хубаво питие е.  Та, явно ще се пазарува  Whistling Освен, ако не го удуша докато спи.

# 3
  • Мнения: 2 891
Ще попитам, дали това е новата тема, която дискутира в офиса с колежките? Ами, ако искада ти вземе нещо за празника, не се сетил какво и му е бил препоръччан този магазин... Мисли позитивно!

# 4
  • Мнения: 217
Ще попитам, дали това е новата тема, която дискутира в офиса с колежките? Ами, ако искада ти вземе нещо за празника, не се сетил какво и му е бил препоръччан този магазин... Мисли позитивно!

Ццццццц! За празника поиска да ми възстанови парите, които бях дала за една рокля.  Confused Което не е лошо, беше ми извънреден разход. (Това по повод позитивното мислене) Twisted Evil

# 5
И аз си помислих,че иска да те изненада за празника.Изчакай да видиш и утре пиши.

# 6
  • Мнения: 217
И аз си помислих,че иска да те изненада за празника.Изчакай да видиш и утре пиши.

Мила, той вече ми даде кинтите за роклята. Утре ще получа букет с рози  Sick. С извинение, моя мъж не би могъл да ми избере бельо дори и с пистолет, опрян в главата. Но пък ме попита, дали цената на сутиените зависи от размера на чашката и колко точно е голям размер D. За сведение, аз нося В, разликата е очевидна дори и за лаика.

# 7
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
мммммммммм, тих съмнеж! дай идея за небрежния разговор? аз какво ли да подхвана като небрежен, оуффф!а това за колегата е много свежо, направо пристъпи към план б!
редактирам се!да, 4ашка от б на д ?и хи4 без свян, 4е ще се  досетиш, най-малкото комплексираш? newsm78 #Crazy

# 8
  • София
  • Мнения: 4 865
споко, ако беше виждал размер D, нямаше да те пита колко е голям!

# 9
  • Мнения: 217
мммммммммм, тих съмнеж! дай идея за небрежния разговор? аз какво ли да подхвана като небрежен, оуффф!а това за колегата е много свежо, направо пристъпи към план б!
редактирам се!да, 4ашка от б на д ?и хи4 без свян, 4е ще се  досетиш, най-малкото комплексираш? newsm78 #Crazy

Ами показвам новото бельо, дето съм си купила..... и оттам тръгна разговора. И твърдеше, че заедно сме ходили във въпросния магазин. Което НЕ Е вярно!!!!! Ей, как мразя издънки заради небрежност!!!!!!!!!!! Аз поне помня с кого и къде ходя!  Close

# 10
  • Мнения: 217
споко, ако беше виждал размер D, нямаше да те пита колко е голям!

Аз не съм се изразила правилно. Попита  дали сутиените за по-големи гърди (размер D) са по-скъпи от тези за по-малки.....  Laughing

# 11
  • Мнения: 959
Нищо няма да направя,тя работата е ясна...плана с колегата е добър Grinning

# 12
  • Мнения: 217
Нищо няма да направя,тя работата е ясна...плана с колегата е добър Grinning


Ммммммммммммм, да...... ако искам да накарам половинката да ревнува..... Даже и да не го щипна, половинката ще си мисли обратното.  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 132
Ще реша, че подслушвал разговор между колежки.

# 14
  • Мнения: 217
Ще реша, че подслушвал разговор между колежки.

Няма начин.....познавам колежките......

Общи условия

Активация на акаунт