Пудра CLINIQUE

  • 1 198
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 278
Здравейте! Купих си много похвалената тук пудра на Клиник, обаче като си я поставям все ми седи набрашнен носа. Може би трябваше да си купя матиращата? А тази е прахообразна с четчица... Та чакам съвети!

# 1
  • Мнения: 13 512
Аз никога не съм хвалила нито един продукт от декоративната козметика на Клиник. еднствено един ФДТ- горе-долу,компромисно...ако нямам друг/ а това не се случва/.

# 2
  • Мнения: 278
ааааааа, стига де! Много хубави отзиви имаше за пудрата!  Flutter

# 3
  • Мнения: 13 512
ааааааа, стига де! Много хубави отзиви имаше за пудрата!  Flutter
Laughing попитай тези,дето са ти я препоръчали:-)

# 4
  • Мнения: 418
Здравейте! Купих си много похвалената тук пудра на Клиник, обаче като си я поставям все ми седи набрашнен носа. Може би трябваше да си купя матиращата? А тази е прахообразна с четчица... Та чакам съвети!

Privet Venichka Simple Smile
Ne znam dali stava ? za tazi pudra ( http://www.shoppingbag.com.au/productimages/03254780402.jpg  ), no az lichno ja polzvam prez ljatoto i ja nanasjam sas makeup sponge i stoi mnogo hubavo. S chetka stava kato nabrasheno liceto, da , prava si. Pobvai sas triagalna sponge za grim. Slagash malko vav kapacheto na pudrata i deistvash sas gabichkata.

Uspeh Simple Smile

# 5
  • Мнения: 201
Веничка, а ти под пудрата слагаш ли крем (основа), ФДТ? Кожата ти да не е суха?

# 6
  • Мнения: 278
Ами първо се наклепах без крем, защото ми беше мерак да я пробвам веднага, но сега като се изкъпах и си сложих крем и пудрата от горе е доста по-добре. Но ще потърся и makeup sponge само че от къде?  newsm78

# 7
  • Мнения: 201
Винаги трябва да имаш основа преди да си сложиш ФДТ и пудрата. Възможно е и с четката да слагаш по-голямо от необходимото количество и за това лицето да стои като набрашнено. Поизтупвай четкта преди да нанесеш. А иначе "тампонче" за пудра продават в козметичните магазини  Wink

# 8
Винаги трябва да имаш основа преди да си сложиш ФДТ и пудрата. Възможно е и с четката да слагаш по-голямо от необходимото количество и за това лицето да стои като набрашнено. Поизтупвай четкта преди да нанесеш. А иначе "тампонче" за пудра продават в козметичните магазини  Wink

Az imah predvid ne puhche, a gabichka za grim (prilichat na donapreneni gabichki:) .. nehsto takova :

http://i16.ebayimg.com/04/i/08/56/c4/bd_2.JPG

Inache s pucheto sashtata rabota kato s chetkata .... Pone pri men naj-dobre deistva s gabichka.... dano tova pomogne .

Simple Smile

# 9
  • Мнения: 201
Да, и аз имах предвид точно гъбичка  Wink

Общи условия

Активация на акаунт