Искам обяснение от модераторите

  • 1 357
  • 10
  •   1
Отговори
Искам обяснение защо беше залючена темата за парите, които майките плащат на лекарите.
При условие, че тук уж е място за подкрепа, познания, информация по наболели въпроси!
Как може някой да си прави каквото си поиска от модераторите, при условие, че да речем има Черен списък на..., в който всички свободно коментират.
Не виждам с какво темата ми е обидна или скучна, или какво?
Искам обяснение!

# 1
Ами не съм модератор, но вероятно си е я написала на грешно място. Тук е форум "очакващи бебета през...

Пусни темата си в "Бъдеще и настоящи майки"

# 2
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
И аз разсъждавам като Лъчезарна, просто не й е мястото тук!

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 21 579
Искам обяснение защо беше залючена темата .....
При условие, че тук уж е място за подкрепа, познания, информация по наболели въпроси!
......
В грешка си... изобщо не и е тук мястото, както вече са ти казали момичетата.

# 4
  • Мнения: 1 004
Добре де, като не й е мястото тук, аз все пак да попитам - не можеше ли модераторите да я преместят където й е мястото, вместо да я заключват. В другите форуми и под-форуми поне практиката досега е била такава, дори и мои теми са местили... защо тук да не може newsm78
Все си мисля, че се заключват само теми, които стават бойни полета или нещо от сорта..от 2 години пиша тук и това са моите наблюдения поне... newsm78

# 5
  • Мнения: 1 701
И аз мисля, че беше редно да се примести темата, ама явно е по-сложна манипулацията ...
Не знам...
Правят се грешки, а темата беше интересна и предизвика коментари ...
Както и да е!

# 6
Просто и аз мисля така.
Обиди ме, че я заключиха, а я пуснах тук, защото точно ние сме под стрес, майчетата дето чакат бебета съвсем скоро. Предполагам, че и при вас част от притесненията да са свързани именно с онзи уж краткотраен период, когато бебето се намира в чужди ръце.
Аз например не обичам да съм безпомощна. Правя всичко възможно бременността ми да върви добре, в крайна сметка от мен зависи дали ще пуша и др. такива. После, макар и да не съм имала досега дете, съм някакси убедена, че ще се оправя.
Но докато е в ръцете на акушерките зависиш адски много от професионализма им и отношението.
Затова ми се стори тема именно за при нас. Но както и да е.
Ако някой иска да я пусне там, където смята за подходящо. На мен ми се отщя.

# 7
Зайо,
като гледам май ще раждаме по едно и също време Wink))
Аз съм с термин 22 март, предполагам, че ще раждам в Шейново. Ако искаш, пиши на лични, ще ми е много драго да пообщуваме Wink

# 8
  • Мнения: 1 419
Не знам дали сте забелязали, но тук нямаме специален модератор, който да отговаря за нас, а просто който свари ни заключва темите или мести/заключва неподходящите, та в случая просто е било по-слесно заключването  Wink.

Естествено, че е по-добре да бъде преместена, но и ние като ползватели сме длъжни да сме по-съвестни и да четем условията на форума, така че не съдете толкова сурово  Peace.

# 9
# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Заключвам и тази тема. Другият път когато възникне питане лично натиснете"Информирайте модератор" и ще ви бъде отговорено на въпросите.

Общи условия

Активация на акаунт