Златен часовник

  • 15 597
  • 60
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 685
Скоро ще празнувам юбилей и майка ми иска да ми подари златен часовник или поне с такова покритие да е.Все още не съм обикаляла магазините да разглеждам, за това и се обръщам към вас.Ако имате инфо за цени и модели, дайте нещо да разгледам!И нека тези от вас, които имат такива часовници ги покажат!С една дума, поредната тема от серията "Покажете си..." Mr. Green

# 1
  • Мнения: 28
Kortebert - swiss made!

# 2
  • Мнения: 28
Ох,извинявай,пише се Cortebert,сега погледнах кутията!Не са много скъпи,рядко имат ментета,а покритието държи доста,имам го от около 5 години!Обаче не мога да ти пратя снимка, пробвай на твоята ръка за да избереш!

# 3
# 4
  • Мнения: 1 685
Тинчето, часовника ти е невероятен.Колко пари е?

# 5
  • Мнения: 1 165
Аз си го от за 1500лв., но ако имаш възможност някой да ти го поръча от вън е по-евтин

# 6
  • Мнения: 5 317
Ох,извинявай,пише се Cortebert,сега погледнах кутията!
Имам същия,но е бяло и жълто.И аз го имам от доста време и не е мръднал.Струваше около 150 лева,ако не се бъркам.

# 7
  • Мнения: 13 512
какви са тези златни часовници,които "не мърдат"? Аз ли  не разбирам нещо? Как ще мръдне, като е от злато?

# 8
  • Мнения: 5 317
какви са тези златни часовници,които "не мърдат"? Аз ли  не разбирам нещо? Как ще мръдне, като е от злато?
Не е от злато.Покритието му не е мръднало.

# 9
  • Мнения: 13 512
какви са тези златни часовници,които "не мърдат"? Аз ли  не разбирам нещо? Как ще мръдне, като е от злато?
Не е от злато.Покритието му не е мръднало.
Аааааааа....ами уточнете,де...чета аз  златни часовници и си викам: кой е луд  сега да си го покаже и да е писал в предната тема ,че няма СОТ и е на първия етаж:-)

# 10
  • Мнения: 5 317
Аааааааа....ами уточнете,де...чета аз  златни часовници и си викам: кой е луд  сега да си го покаже и да е писал в предната тема ,че няма СОТ и е на първия етаж:-)
hahaha hahaha hahaha

# 11
  • Мнения: 577
a това е моят пьрви часовник(имам алергия кьм метал ,и от кога му се точех ooooh!
много си го харесвам Heart Eyes

# 12
  • София
  • Мнения: 971
ani metcalf
ти обра точките! Страшно е красив. Сподели подробности (не къде живееш и имаш ли СОТ  Grinning А каква е марката, че не се вижда)

# 13
  • Мнения: 1 685
beib07, не можах да намеря много информация (даже почти никаква) за тази марка.Дамски часовници пък въобще не видях.Ти от къде си го купувала и какви са им цените приблизително?
Ани, часовника ти наистина е фантастичен!

# 14
  • Мнения: 28
Аз съм от Варна и го купих от мои познати които имаха магазин на центъра,но това беше преди 5 години.Но сега по магазините също виждам часовници от тази марка,по-скъпите са около 300лв.,но има и за около 150-200лв. също доста добри модели.Ще се опитам да намеря снимки.

Общи условия

Активация на акаунт