Какво с малка черна рокля?

  • 4 613
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27 524
Извинявам се на вече отговорилите за ризата, обаче тя е със срок за доставка 3 седмици и не ме устройва.

И пак да кажа - в края на месеца сме на официално събиране и имам вече черна рокля.
Та кажете с какво да комбинирам черна, къса рокля с тънки презрамки? Сако не искам, нещо по-леко. Риза отива ли? Какъв цвят на много руса коса? Нещо с пайети?

Последна редакция: вт, 13 фев 2007, 17:50 от Блонди

# 1
  • Мнения: 2 407
Ризата е много хубава.Цвета не е моя,но ти си я харесала.На рокля не мисля ,че ще отива много.Бледо червило ,например бледо розово мисля ,че ще седи.Мисля ,че щети отива на русата коса.

# 2
  • София
  • Мнения: 10 858
Като риза ми харесва, особено в комбинация със светло сини дънки и висок ток Peace
На черната рокля мисля, че няма да върви. Като връхна дреха за нея може би един широк шал, който да тържиш на раменете /ако е много строго официално/, или някаква наметка с пух, късичка, с дължина до бюста, не знам дали ме разбираш newsm78
Или друг вариант отиваш в някой магазин и искаш предложения за класическа черна рокля.

# 3
  • София
  • Мнения: 587
Ризата е много хубава,но както е казала Kamij не мисля че ще отива на рокля  newsm78
А с какво да я носиш после не си струва да мислиш - модела е с дънки............. и с елегантни ботуши мисля ,че ще е добре  Wink
А щом не искаш лилаво червило гримирай очите в лилави тонове, а на устните сложи почти безцветен и много блестящ гланц.  Crazy

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Ризата е страхотна! И цветът отива на светло руса коса ( и черна  Flutter)
Обаче не е подходящо върху рокля да облечеш риза!  Confused

Аз върху вечерна рокля слагам широк шал, да покрива раменете (може да ти го ушият от дантела или какъвто плат си харесаш), ако е студено, отгоре манто/палто.
Къси пелерини също стават (аз не съм носила такова нещо).

Блондиньо, сега няма да спя заради теб, толкова искам такава риза!  Crazy
Кажи колко струва, нали доставят до БГ?

Много сте бързи, казахме едно и също!  Wink

# 5
  • Мнения: 27 524
Карен, кози, ето подробности - ризата е около 65 евро, в момента е с 40 процента намаление. Може да си я поръчаш, да, ако имаш кредитна карта, мога и аз да ти я донеса в края на месеца, както избереш. Ето сайта, виж подробно и казвай.

Ето

Шалове не харесвам  Confused

# 6
  • Мнения: 1 120
ризата е меко казано страхотна.ако е вталена и стой плътно по тялото,може и да отива.но ако не е,ще стой грубо

# 7
  • Мнения: 27 524
Аз мислех разкопчана да я развявам...

# 8
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Я, и а на мен нещо да ми хареса.  Laughing Много е красива ризата. С рокля за ресторант става, примерно, или нощно заведение, но за по-официални случи не върви.
Все още е актуално болерото, може нещо такова да пробваш. Мисля, че много ще ти отива.   bouquet

# 9
  • Мнения: 2 673
..ако може да се намеся за грима ...на черна рокля, блондинка харесвам опушен грим и устни с натурален цвят червило с доста блясък и гланц Peace ..на тънките презрамки трябва да е открит врата, според мен, дори косата да не е вдигната, че коковете не са актуални сега...да речем изтеглена назад и над ушите...
върху роклята - мисля като Вивиан..
харесаш ли се - значи си уцелила! всъщност за какво ли е нашто мнение Peace

# 10
  • Русе
  • Мнения: 511
Блонди, ризата е уникална!!! Знаеш ли колко ще ми струва доставката, ако си я поръчам? Мисля, че с черна рокля ще стои перфектно! Иначе зависи с какви обувки и чанта ще бадеш...на русата ти коса и червено ще стои много добре!

# 11
  • Русе
  • Мнения: 511
Ако някой може да ме светне и за номерацията...... newsm78

# 12
  • Мнения: 27 524
Ох, съвсем се забатачих, да знаете.
Не е чак супер официално, може да се дава по-свободно. Болеро и аз бих облякла, но все една изкуствени и грозни. Ще търся нещо такова.
Една мама от тук каза, че доставката, както и за тук, си е 5 евро, но не знам.
И аз харесвам червено, ама не ме е срещнало нищо подходящо.

# 13
  • Мнения: 27 524
Ако някой може да ме светне и за номерацията...... newsm78

Там където пише Ma taille има стрелкичка и ти излизат размерите и цените според размера.

# 14
  • Русе
  • Мнения: 511
Ако някой може да ме светне и за номерацията...... newsm78

Там където пише Ma taille има стрелкичка и ти излизат размерите и цените според размера.

Това то видях, но се замислих дали номерациите отговарят на тези в България.....

Общи условия

Активация на акаунт