Новата спирала на L`OREAL

  • 4 060
  • 54
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 319
Става дума за Л`ОРЕАЛ ТЕЛЕСКОПИК или нещо такова, на която в момента й течат рекламите по телевизията.
Знаете ли колко струва и дали изобщо още са я пуснали в търговската мрежа?

# 1
  • Мнения: 1 028
Абе днес  видях рекламен плакат на витрината на "Бонжур" и се омъкнах да видя аз туй чудо,питах,ама ми казаха,че била свършила CrazyВикам й на девойката,че те преди няколко дни й пуснаха рекламата и им я докарали,пък свършила,викам й още,че явно са им докарали 2 броя,пък тя вика;"не бе,няколко бяха.." Mr. GreenЯвно се радва на голям зрителски интерес.

# 2
  • Мнения: 741
Преди няколко дена имаше тема за тази спирала и нещо не бяха добри отзивите

# 3
  • София
  • Мнения: 10 858
Ако ефекта е като на Мастърпийз на Макс Фактор значи наистина нищо не струва.

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Вече имаше такава тема:
Клик

# 5
  • Русе
  • Мнения: 511
Аз да добавя тук, че предната тема не съм я чела. Купих такава спирала на една приятелка за рождения й ден. Струваше 21 лв. Тя веднага си я сложи и миглите й станаха страхотни! Аз също я пробвах и ми хареса! Но наистина си е за удължаване, не за обем. Така че зависи кой какво иска!

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 319
Вече си я купих и ще я пробвам! Simple Smile

# 7
  • Варна
  • Мнения: 917
a каква е разликата межди телескопик и double extension?

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Вярно, че имаше специално отделена тема за Телескопик-а, ам аз и тук да я похваля Mr. Green Аз съм доволна, спиралата е за удължаване и ефекта е видим след поставянето й!
По принцип на мен ми харесват всички спирали на Лореал.

# 9
  • Мнения: 2 229
Вчера видях рекламата в американския Космополитън и се запалих да си я купя. Blush Но след някои от отзивите не знам...а архитекта и той ли е на Л'Ореал, че не съм в час? Blush

# 10
  • Мнения: 1 243
...а архитекта и той ли е на Л'Ореал, че не съм в час? Blush

И той,и той...Simple Smile И никак не е лош. Аз си взех Дабъл Екстенжън - карбон блек...и съм доволна.Поне на моите мигли стои добре...

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 319
Никак не е лоша, но ефектът не е по-добър от този при Maybelline Extreme Volume - а разликата в цената е огромна! Flutter

# 12
  • Мнения: 6 958
Относно анкетата - гласувам за Bourjois   Peace Ползвам тази марка вече 6-7 години...  Peace


А относно тази на Лореал, може би това ще е следващата която ще си взема малко за разнообразие... Чувала съм хубави отзиви за нея   bouquet

# 13
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Аз  лично съм много доволна от телескопа,прави ми едни такива дълги мигли......чак ми опират отгоре във веждите.

# 14
  • Мнения: 1 959
Не съм ползвала тази все още в момента ползвам Лореал-шок

Общи условия

Активация на акаунт