Лекувам се с изкувство- Искрено и лично ... ?

  • 645
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 233
  Здравейте,  Hug гледахте ли Искрено и лично.
  За мен е важно мнението ви, а после ще споделя моето. Просто не искам да давам насока на разговора. Очаквам с интерес реакцията ви! Peace

Последна редакция: вт, 13 фев 2007, 12:12 от Tatti

# 1
  • Мнения: 4 053
може и да помага на някой това изкуство,
но за мен това е луда работа

# 2
  • Мнения: 1 520
тя жената си каза - два пъти са й отваряли главата.
Явно при манипулациите нещо се е сбъркало в процесора. Mr. Green

# 3
  • Мнения: 7 723
тя жената си каза - два пъти са й отваряли главата.
Явно при манипулациите нещо се е сбъркало в процесора. Mr. Green

Взе ми думите от устата  Mr. Green

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
К'во? Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 91
Правих гофрети и не можах да следя предаването,но на гостенката определено й беше мръднала клонката.
Иначе самата идея-изкуството като лек-ми се струва възможна.Друг е въпросът,че според мен гостенката не беше подбрана подходящо.



# 6
  • Мнения: 1 400
За какво искуство иде реч, че не можах да го гледам? Някой ще разкаже ли?

# 7
  • Мнения: 1 520
Темата иначе е интересна.

Но тази жена, която гостува, според мен идеята беше да се покаже, че е мръднала.

Обясняваше, че може на мига да ти направи стихотворение - само като й кажеш дума. Пеела, рисувала, искала да кандидатства за Гинес.
То беше чудо, не може да се обясни. А и аз само с едното око гледах.

# 8
  • Мнения: 52
Определено жената не беше много добре.

# 9
  • Мнения: 91
Темата иначе е интересна.

Но тази жена, която гостува, според мен идеята беше да се покаже, че е мръднала.

Обясняваше, че може на мига да ти направи стихотворение - само като й кажеш дума. Пеела, рисувала, искала да кандидатства за Гинес.
То беше чудо, не може да се обясни. А и аз само с едното око гледах.
Joy

Ох, то е било голямо шоу!

# 10
  • Мнения: 6 417
Водещата е върла атеистка и предполагам е поканила жената само за едното шоу. Иначе самата тя няколко месеца живя с екстрасенс преди да я разкара миналата седмица. Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 233
     Браво момичета уцелихте десятката!!! Не е хубаво човек да говори зад гърба на другите, но просто немога да се сдържа...
     Първо, защото и аз съм писала четири стихчета и две есета след загубата на дъщеря ми, които ми действаха наистина терапевтично. Но ако ги прочете някой, направо може да си умре от мъка, така че по-добре не.
     Второ, защото аз познавам тази жена. Много съм объркана в случая. В едно и също време я обвинявам и защитавам.
     Тя е епилептичка и наистина и е отваряна главата два пъти. На втория път съвсем се побърка и се разведе оставяйки детето си при съпруга. Преди това и тя като някои от нас е преживяла загуба /на близнета/. След което преди да роди втори път /момиченцето/   я ухапва куче в двора на родилен дом... Наистина е много умна с образование и комуникативна личност. Има големи успехи в дистрибуторска разносна търговия. Затова и много хора я познават. Но в същото време е причинила много неприятности на съпруга , който сега отглежда детенцето  с помоща на възрастните си родители на една учителска заплата и пенсии.
    Може да я оправдаем, защото това е от болестта и защото немалко е преживяла, но се чудя дали Миглена Ангелова и екипа и не са разбрали  преди предаването за какво става дума. Немислят ли за детенцето, което може да страда от доброжелатели гледали предаването, а репутацията на съпруга и. Той е мхого скромен и интилигентен човек уважаван учител. Не случайно Миглена се застрахова, че не е чела стиховете и не била гледала репортажа.
    Слава богу, че не полудях след загубата на моето ангелче, че мъката какво ли не прави. Можеше и аз да съм на нейно място. Благодарна съм на хората в студиото, че се държаха подобаващо.
    Какво ти шоу, това е цяла трагедия. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт