Бебешка козметика

  • 2 224
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 683
Здравеийте мами!
Има доста теми, но за да не питам за всяка марка поотделно реших да пусна анкета за марката бебешка козметика, която бихте предпочели. С първото си дете аз лично използвах на Джоунсън, но не съм доволна. И сега много се чудя. Налага ли се да е най-скъпата марка, за да е добре бебока?...
Споделете!  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 999
Аз взимам Бюбхен и съм много доволна. Лично аз ти препоръчвам да не взимаш Джоунсън.

# 2
  • Мнения: 179
И аз ти препоръчвам да не взимаш на johnsan ,педито ми каза ,че за много алергични реакции се говори напоследък от нея.

# 3
  • Мнения: 1 064
От самото начало ползвам козметиката на Бюбхен и съм много доволна... Peace

# 4
Пробвах Бюбхен и Мустела , но най-много ми харесва Клоран наистина е невероятна , а аромата е неповторим Wink

# 5
# 6
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 515
Аз,ползвам А-дерма Peace

# 7
  • Мнения: 1 273
Ние сме със Себа Мед Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 6 011
Ползвам за бебо Мустела,Себа мед,А-дерма.Като цяло не съм доволна от Джонсън-не бих купила,но ни подариха доста техни продукти/някои от тях ги ползвам аз,но не и бебето/.

# 9
  • Мнения: 56
Ползвам козметиката на Бюбхен, но млякото им за тяло не ми допадна на аромат и взех Нивеа. Също ползвам и някой от продуктите на Мустела.

# 10
  • Мнения: 2 677
Използвам Бюбхен от самото начало и нямам никакви проблеми.  Peace
В самото начало лекарката ме предупреди да не взимам Джонсън, защото много деца не ги понасяли добре.

# 11
  • Мнения: 2 159
Бюбхен Peace

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Бюбхен.

# 13
  • Мнения: 234
Аз  използвам Бюбхен и съм доволна.

# 14
  • Мнения: 27 524
Клоран и Мустела.

Общи условия

Активация на акаунт