доволни ли сте от оризовата каша на Нестле?

  • 431
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 267
Моля споделете ако сте давали оризовата каша на Нестле, какво ви е мнението? И ако не сте доволни коя каша/като марка/ предпочитате?
Предварително благодаря за отговорите!

# 1
  • Мнения: 371
Давам каши на Хумана, Милупа и Слънчо, другите не ги признавам.

# 2
  • Мнения: 69
Да давам тази каша  ,малката я обожава .Хапанали сме няколко кутии и понеже тази свършва  днес мисля да излизам и  една от покупките ще е тази.Имам и на хумана ама така си седи

# 3
  • Мнения: 1 272
Да, в началото с това захраних бебка. Само че беше оризова с рожкови.

# 4
  • Пазарджик
  • Мнения: 36
Аз започнах захранването с оризова на Blevit. Доволна съм от нея. Наскоро купих оризова на Nestle- разтваря се по- трудно, на вкус също ми се струва по- лоша. Определено няма да купя пак каша на Nestle. Сега давам елда на Hipp и съм много доволна, малката я хапва много добре с пасирана сварена ябълка.

# 5
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Синът ми изобщо не я хареса.Така си я изхвърлих.Обожаваше "Фризокрем"в различните му варианти.

# 6
  • Мнения: 1 517
И на нас ориз и рожкови на Нестле ни е любима. Супер е за захранване, защото е безмлечна, пък рожковите са богати на протеини и можеш да я правиш с вода, вместо да се цедиш (на мен ми е много тягостно цеденето). Съставът й е много ниско алергизиращ. Разбира се, всяко бебе и всяка мама са индивидуални, така че може друга каша да ви допадне повече, пробвай различни, бързо ще си харесаш някоя повече от другите.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 750
Моята бебка не я хареса тази каша (оризова на Нестле) и сега й слагам по една лъжичка към други каши, за да не я хвърлям. Аз не я харесвам, защото става някак гумена и лигава на вид.
Бебка с удоволствие хапва кашите Хумана - те са много нежни и деликатни на вкус, а и нямат добавена захар, което за мен е предимство.

# 8
  • Мнения: 172
Определено да. Следващата смятам да е оризова с рошкови пак на Нестле.

Общи условия

Активация на акаунт