Търся си психолог !

  • 488
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 66
Здравейте мами ,имам момченце на 8 месеца ,вече три пъти се задавя последния път чак преритваше ,беше ужасно ,имах чуството че ще откача почнах да крещя  исках да кажа нещо на мъжа си който пресъства но нещо ми беше станало сякаш заеквах беше ми трудно да говоря от уплахата всичко беше много странно и страшно , сега постоянно ме е страх ,мъжът ми също много се уплаши от тогава и двамата сме на щрек  не сме спокойни дори сами си причиняваме  паника ,при най лекото закашляне на малкиая скачаме и се стряскаме един друг .Явно съм със слаба психика ,но след това си мисля само лоши работи ,не мога да спя ,нещо ми стана страх ме е да седя сама в къщи ,съпругът ми посред нощ само да мръдне малкия, скача като си мисли че  се е задавил,аз изживявам всичко на ново ,направо ще откача !Повдигнах му дошечето под 45 градоса ,да ли това може да предотврати това ,защото аз го кърмя и не се оригва с часове даже въобще понякога .Незнам дали ми трябва психолог или от онези жени където леят коршум или восък .много ви моля да ми кажете за някой добър психолог в района на Младос , защото имам нужда мисля че ще откача ! Благодаря предварително   bouquet

# 1
  • Мнения: 1 029
Съжалявам за кошмара, който сте преживяли покрай детенцето. Дано скоро да преодолеете този стес. Не мога да препоръчам психолог, но ето тук можеш да прочетеш мнения:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=25471.0;topicseen

# 2
  • София
  • Мнения: 12 550
Здравей Ремини, най-добрата ми приятелка е дипломиран психолог и живее в Горубляне, което е близо до Младост. Ако искаш ще ти изпратя телефона й. Занимава се активно с пациенти!

Общи условия

Активация на акаунт