Нормално ли е това - за газови котлони става дума?

  • 1 716
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 575
Значи имам си аз плот с 4 газови котлона вече почти 3,5 години и днес забелязах нещо много странно:
когато натисна копчето за искрата на всички котлони им тръгва искра  Confused

Да не ме помислите съвсем за блонди - по принцип се пускат като натисна /тръгва искра/ и завъртя копчето /тръгва газ/, а не е с 1 бутон за общо запалване.
И по тая причина мислех, че всяко копче си е с индивидуално палене.....

Ей тва ми е модела - http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=01000004

Сега свекър ми ме убеждава, че на всички газови котлони им било едно запалването.....
Утре разбира се ще звъня в сервиза да питам, но тази вечер ме е хванало шубето..... че с газта шега не бива  Rolling Eyes

# 1
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
според мен така трябва да е

# 2
  • Мнения: 330
Не зная дале трябва да е така, на твое място за успокоение бих се консултирала. Щом се съмнаваш направи го.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Споко, така е Peace Нали копчето за даване на искра все пак е едно Simple Smile Обърни внимание, че искра има, дори и да не си завъртяла врътката на котлона.

# 4
  • sofia
  • Мнения: 8 925
Да. Всички "присветкват".

# 5
  • Мнения: 3 219
Така е ,разбира се ,и аз готвя на газ/централна/,само че моя е двойка,същата марка.Не се притеснявай,готвя на газ от 10 години и до сега нищо не ми се е случило

# 6
  • Мнения: 3 575
Ама и аз съм много загубена значи ..... да го забележа след години почти ежедневна употреба  newsm78  hahaha

# 7
  • Мнения: 349
И при мен е така, но ако много те е хванало шубето се посъветвай със специалист -няма лошо.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 339
ами незнам дали е същото но нашата не е керамична и не се полечава така

# 9
  • Мнения: 966
няма страшно Peace

# 10
  • Мнения: 3 360
И моите Наде са така-не се плаши Laughing

# 11
  • Мнения: 1 202
И при моите газ.котлони въпреки,че са 2-ка е така . Няма нищо страшно. Peace

Общи условия

Активация на акаунт