Сайт с игрички и хубави награди :)

  • 16 383
  • 339
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 942
Здравейте,

Искам да споделя с вас с какво аджеба си губя времето /онова свободното дето все липсвало Wink/

Това е сайт, на който всеки ден имате право да изиграете 12 игрички безплатно. След това можете да играете платено ... а можете и да не играете платено Wink Всяка игра ви носи точки, точките можете да размените срещу подаръци от сайта, да участвате в томбула и т.н. На пръв поглед си вика човек "Бошлав работа! Ще спечеля ама нивгаш ...  Sick", но аз вече 3 награда печеля /е малки са ама им се радвам/, а приятели бая неща получиха по пощата. Големите награди са Плазма, лаптоп, камера и т.н. Разбира се има правила, които трябва да се спазват или поне да се заобикалят с финес  Mr. Green

Това е сайта:  http://en.prizee.com/

При регистрацията можете да напишете, че Sillveto ви е казала за него, така ще получите малко повече безплатни игрички.

# 1
  • Мнения: 2 178
Да ама аз не мога да разбера идеята.  Rolling Eyes Не трупам никакви точки, а и не виждам защо някой ще ми дава награда за това, че играя. Кажи как става номера и какви награди има. Аз явно няма да успея да разбера...

Последна редакция: пн, 12 фев 2007, 20:36 от Джини

# 2
  • Мнения: 5 299
Сискеее, с тези игрички вече ще ме изгонят от нас. Детето е на автопилот Mr. Green

# 3
  • Мнения: 2 229
Аз още не мога да се откъсна от вчерашния сайт с игри дето пуснаха. Joy Ама като ми писне и този ще го пробвам, какви казваш са малките награди? Че до големите ясно няма да се докопаме. Mr. Green

# 4
  • Мнения: 1 942
Хехехе, ами аз до тук съм получила нагревател за чаша  Embarassed, спечелила съм комплект за баня и плажна чанта. Има комплекти за маникур, светещи химикалки, моливи, портомонета, а бе много неща Simple Smile

Виж сега Джини, целта на безплатните игри е да те зарибят и да си плащаш за да играеш. Но ние българчетата нямаме тази възможност и затова сме тарикати. Правиш пирамидална структура и така печелиш повече точки /това сайта ти го предлага на 4-5 ден /. Но когато няма кой да е под теб в пирамидата може да си направиш сам повече акаунти, но имайте предвид, че изловиха някой от играчите  Embarassed Мисля че се ориентират от IP-то. Но никога не пречи да опитате Simple Smile

А Джини при теб как така няма точки? Коя игричка пробва? Трябва да играеш тия със зелената точка под тях. Пиш да се ориентирам...  newsm78

# 5
  • Мнения: 2 178
Няма проблем-не съм заинтересована да печеля.
Радвам се поне, че с регистрацията си съм помогнала да натрупаш допълнителни точки.  Peace Успех в игрите и още бъдещи награди!

# 6
  • Мнения: 1 942
Няма проблем-не съм заинтересована да печеля.
Радвам се поне, че с регистрацията си съм помогнала да натрупаш допълнителни точки.  Peace Успех в игрите и още бъдещи награди!

Не, за съжаление с регистрацията на хората под мен нищо не печеля, бих спечелила ако събереш точки и спечелиш награда. Тогава сайта ще ме пита дали искам същата награда. Но поради факта, че първия адрес обикновено е "водещия" и на него се трупат големите точки всъшност не очаквам от никого от вас да ми донесе подарък Simple Smile Дадох линка да се забавлявате и вие, а да напишето моето има за да имате право на повече игрички.

# 7
  • Мнения: 1 425
И аз се регистрирах, но нещо не мога да се светна как се играят и как трупам точки  newsm78

# 8
  • Мнения: 1 942
Цвете,

Последните игрички се трият /с мишката/. И на мястото на изтритото има спечелените точки /колко точки си събрала има под ковчежето/ и не всеки път печелиш, като на билетчетата за триене.

В играта за Паинтбола се целиш в човечето отсреща, като с първо щракване на мишката започваш да определяш силата на стрелбата, а с второто кога да стреляш.

Аквариума с рибите - т.е. морското дъно събираш токбичките по дъното, като всяка торбичка ти дава 1 зрънце и после храниш с тях рибките, те растат и снасят яйца. Има риби хишници и така докато изпълниш условието на нивото, а именно да речем 1 червена риба, една жълта и една синя.

# 9
  • Мнения: 1 942
Ето някой хитринки:
Направете си повече от един адрес, но не прекалявайте, да не ви изловят. Единия да е основен, и като се регистрирате със следващите да пишете неговото име при регистрацията. Аз играя с максимум 4 адреса. Питайте доставчика си на интеренет дали сте с постоянно АйПи, мисля, че по него могат само да хванат дали играете с повече от един адрес/съгласно правилата/. 2 приятели ги изловиха и им затриха всички адреси с точките в тях ...

Така, натрупаните точки можете да похарчите на томбула /купуваш си билет/ и можете да спечелите. Или да участвате в аукцион с наддаване или в магазина, като за всяко едно нещо има десетки други дето го чакат Smile Аз съм печелила до сега на томбулата. Играя 3-5 дни и като натрупам по 2,50 - 2,90 бупс и купувам билет за томбулата. Ако спечела не трия адреса, ако загубя го заличавам. На 4-5 ден ще ви пита за име и адрес за кореспонденция не пиши едно име и адрес за 2 активни акаунта /та писала съм близки, познати, съседи баби и дядовци дето могат да вземат наградите и да ми ги дадат/ 

Някой ще се похвали ли вече с награда?  Hug

# 10
  • Мнения: 2 178
Ами аз съм играла 4-5 дни и имам едва 2.10 точки. Голем зор, бате, големо нещо. Вече и игрите ми доскучават, а и наградите не ми допадат. То е ясно, че няма да спечеля някоя от "големите", а другите са от рода на "всичко за един лев".
Ако не ми пускат спамове на мейла, няма да се сетя да вляза, за да играя. Само веднъж ми отпуснаха 2 нови игри, които ми дадоха повече точки.
А този ш..ан заек в скапаната му градинка как да го изиграя мамка му, много ме нерви! #Cussing out

# 11
  • Мнения: 1 425
И аз тази със заека не мога да я схвана. Силви помагай с разяснения как се играе. Иначе още нищо не съм спечелила, но се регистрирах в клана на българите и така като играя ми дава повече точки  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 1 942
За заека в градинката:

Въпросния заек самоубиец  Mr. Green трябва да бъде направляван как да върви, че да обере всички зеленчуци + точките ако има такива /те представляват топки с написана цифра вътре/. Горе в дясно са стрелките. Вемате от тях и слагате пред заека /когато прецените/, че трябва да завие нанякъде или да се върне обратно. Щом обере зарзавата той почва да се радва и спира /не пада/.  Имате време в което трябва да го свършите това /горе в ляво се вижда/. Целта на игратата е да прецените как да разположите стрелките, че да оберете всичко. За да стане по ясно, като се самоубие следващия път заека натиснете SOLUTION и така ще видите как е трябвало да разположите стрелките.

Джини, да на 3-я ден имаш бонус /така наречения Мах Пак/ + 2 допълнителни игри. КОгато направиш 5 точки, 20, 50 точки все се отпуска по още някоя игра. Няй-верочтно обаче не си си изразходила Мах ПАка Simple Smile Трябва да натиснех бутона Мах Пак и като ти излезе оная кесийка да покажеш от коя игра искаш повече да играеш /за някой ти дава 15 игри, а за други 45 /тия за триене например/.

# 13
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Няма проблем-не съм заинтересована да печеля.
Радвам се поне, че с регистрацията си съм помогнала да натрупаш допълнителни точки.  Peace Успех в игрите и още бъдещи награди!

Не, за съжаление с регистрацията на хората под мен нищо не печеля, бих спечелила ако събереш точки и спечелиш награда. Тогава сайта ще ме пита дали искам същата награда. Но поради факта, че първия адрес обикновено е "водещия" и на него се трупат големите точки всъшност не очаквам от никого от вас да ми донесе подарък Simple Smile Дадох линка да се забавлявате и вие, а да напишето моето има за да имате право на повече игрички.
  е как не пе4ели6  Wink не 4ете6 ли всеки следващ употребил иметто ти когато полу4и първия си подарък ти може6 да избереш дали да полу4и6 подаръка или съответните то4ки (бъбс ) в твоята сметка  Wink така върви6 към заветната цел - плеистеишъна Simple Smile

# 14
  • Spain
  • Мнения: 3 750
аз направих от примависта 1,2 ама ги проиграх до 0,6 маиката му са не игрите ами отстрани . след като понатрупате от игрите то4ки 0 моите бяха 0,14  отдясно се ходи на тези които са срещу то4ки и ако ви излезе късмета Simple Smile можете  да полу4ие пове4ко то4ки Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт