Натика си хартия в устата...

  • 1 155
  • 20
  •   1
Отговори
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Дребен набарал някакво листче от тези квадратните и си го натъпкал в устата. Успях да извадя нещо, но не знам дали е цялото, защото беше доста разкашкано вече  ooooh! Да го карам да повръща или да му дам вода, или какво???  Sad

# 1
  • София
  • Мнения: 3 392
Ох, мила, Бояна в събота цяла шепа пръст от една саксия изяде  newsm78

# 2
  • Мнения: 2 005
Нищо какъв е проблема!?Дай му водичка,ако му е заседнало на гърленцето и нищо друго.Ще го изхвърли чрез акото WinkНе се притеснявай HugМоят много обича да си играе със захарчета като му дам и го виж често ги яде с хартийката.Нищо му няма newsm78

# 3
  • Мнения: 2 613
Няма страшно!

# 4
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Благодаря   Hug Ясно ми беше, че не е страшно, но все пак се замислих как да постъпя. И докато се чудя, то детето заспа    Joy

# 5
  • Мнения: 3 116
Ами бъркаш страничко с малкото пръстче и каквото успееш да извадиш вадиш, каквото не успееш ще си го намериш в памперса  Joy

# 6
  • Мнения: 1 047
....... И докато се чудя, то детето заспа    Joy
Ми заситило се е детето и заспало.

Не е добре,но не е страшно.

# 7
  • Мнения: 2 381
Няма страшно!Детенце е поело малко целулоза.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
И при нас се случи няколко пъти ... деца - всичко в устата слагат ...
 Wink

# 9
  • Мнения: 3 500
Моника колко пъти си е хапвала хартия...... Sick

# 10
  • Мнения: 4 629
Ако диша нормално, значи я е преглътнал и ще я намериш скоро в памперса. АКо забележиш някакви промени в дишането отивайте в болница

# 11
  • Мнения: 1 428
Моето дете пък е спец по мушене на хартия в носа.Днес за пореден път,незнам вече кой щото се случва почти през ден,си играх 1 час да и вадя от носа топченца хартия.една минута да я оставя сама и първото нещо ,което ще направи е да си мушне нещо в носа. Joy Joy Joy

# 12
  • Мнения: 1 701
Чекайте го на изхода...  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 3 478
Оооо, моята редовно яде хартия, ама все я хващам като е на привършване. Проблем до сега не сме имали ( освен този дето веднъж докато пазарувах ми беше буквално изяла целия списък  Mr. Green, видях само останките), няма страшно.

# 14
  • Мнения: 4 451
Няма нищо страшно, малко целулоза няма да му се отрази зле Mr. Green. Сега сериозно, знам, че си притеснена, но няма за какво. Моята голяма дъщеря до ден днешен обожава да си хапва захарчетата, дето ги раздават в кафенетата с хартията.

Общи условия

Активация на акаунт