изсветляване на вежди

  • 4 138
  • 5
  •   1
Отговори
мами помагайте! Боядисах косата си по-светла, почти руса но въобще не  съобразих че веждите ми са много черни! Мисля че сте виждали подобна картинка и лесно ще си ме представите. знаете ли начин за изсветляване в домашни условия? много ще се радвам ако ми помогнете. предварително благодаря! newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 35 817
Не го прави!
Имах съученичка/бяхме 7-8 клас/ която си боядиса веждите. Дотук добре, но като израстнаха стана ужас- 2 цвята.
Опита да ги постриже -пак ужас -скъси ги много.
Ако изсветлявато е 1-2 тона добре-може и да стане, но ако е повече, трябва добре да го обмислиш

# 2
Пробвай да сложиш някакви бели сенки отгоре.

# 3
  • Мнения: 537
Аз съм руса и веднъж и аз пробвах да си изрусявам веждите, резултата не беше плачевен, но станаха малко по-друг цвят от косата, по-рижави стояха. Пробвай с кафяв молив за вежди или отиди някъде да ти ги мацнат.

# 4
  • Мнения: 577
и аз бих те посьветвала да отидиш някаде да ти ги оправят.в домашни условия освен да ги боядисаш(което не е препорьчително)друго не виждам какво може да направиш

# 5
  • София
  • Мнения: 498
Аз пък само в къщи си ги правя и става супер. стоя 5-10 мин. и наблюдавам като ми хареса цвета измивам. Същото са ми го правили и в салон. няма никаква сложност, може би е важно с какво точно се прави. имам една светло руса боя за коса (не блондор) , която е най обикновенна и като ми притрябва смесвам малко и си ги правя. важното е хубаво да бъдат намазани веждите за да не станат на петна и като постоят малко да се намажат пак.

Общи условия

Активация на акаунт