izoprinozinе

  • 1 460
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 70
абе някой да го е ползвал този имуностимулатор???събирам инфо,благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 356
В момента го пием, но то не е имуностимулатор, а се дава при наченки на вирусна настинка. Много е слабичко, но ако се хване настинката в началото - действа. За втори път ни го изписват - първия път не помогна и се стигна до антибиотик, този път задържам ситуацията с него вече 3-ти ден, но още не се знае да ли сме преодоляли опасността.

# 2
Цитат на: andulina
В момента го пием, но то не е имуностимулатор,
  Напротив - Е!...

# 3
  • Мнения: 70
Цитат на: andulina
В момента го пием, но то не е имуностимулатор, а се дава при наченки на вирусна настинка. Много е слабичко, но ако се хване настинката в началото - действа. За втори път ни го изписват - първия път не помогна и се стигна до антибиотик, този път задържам ситуацията с него вече 3-ти ден, но още не се знае да ли сме преодоляли опасността.


Абе това ми се струва много странно нещо което го казваш.Предписали са ни го и го пием  уж като много мощен имуностимулатор Shocked  Sad
Дъщеря ми сега изкара вирусна бронхоплевмония, а по нова година беше с някъква шарка,а по преди това всеки месец е и с ангина Cry  #Cussing out
Вие как го взимате.Рая е на 1г6м и е към 10-11 кгНашата педи ни го изписа един месец по едно хапче два пъти на ден ,после почивка един месец ,и после пак......Нещо съвсем съм се объркала вече какво ли не чух и прочетох особено за приемите които уж били мн. индивидуални Thinking  Аптекрката пък ми беше казала че не се дава като превантивно средсто ,че било уникално лекарство и т. н.а докторката ни кажва че зависи от дозата може и да е превантивно.Аз й бях изписала един списък с имуностимулатри за да ги обсъдим кое е най- добре по мое желание да давам ,тя се спря на изопринозона като наи добър вариант Confused

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 2 449
Цитат на: andulina
В момента го пием, но то не е имуностимулатор, а се дава при наченки на вирусна настинка. Много е слабичко, но ако се хване настинката в началото - действа. За втори път ни го изписват - първия път не помогна и се стигна до антибиотик, този път задържам ситуацията с него вече 3-ти ден, но още не се знае да ли сме преодоляли опасността.


 Имунстимулатор е.
http://www.life-extension-drugs.com/isoprinosine.html
http://www.e-apteka.ru/doc/biogal/include/izoprinozin-an.asp

А под слабичко какво имаш предвид - това че при даден организъм не действа достатъчно добре не значи че препаратът е слаб или лош.

# 5
Дъщеря ми е на 2,2 г. и е 11 кг. и й го изписаха за подсилване на имунната система, но само 7 дни 3 пъти по 1/2  хапче, а ставало и за лечение на вирусни инфекции. Попитах и друг доктор и той ми каза да не го давам повече от 20 дни.  33uu

# 6
  • Мнения: 356
Дано не съм ви объркала. Изписаха ни го 2 пъти дневно по 1 таблетка за 5 дни, за вирусна настинка. Може и да е имуностимулатор, но педито не ми е казал такова нещо.

# 7
  • Мнения: 704
И дъщеря ми го пи - по схема, определена от педиатър: 5 дни сутрин и вечер по 1/2 таблетка /счукана и смесена с течност/, почивка 10 дни и после пак 5 дни.
Първото даване съвпадна с вирусна инфекция, която изкарахме всички у дома; давах витамин С ампулки от 2 мл., бирена мая - таблетки от аптеката - по 1/2 сутрин и вечер /също се води имуностимулант/ и детенце се оправи без антибиотик.

Общи условия

Активация на акаунт