Рицарки на бялото кантарче - 12.02-18.02.

  • 30 321
  • 970
  •   1
Отговори
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Е, време е за нова тема.
В седмицата на любовта нека си пожелаем любов към собственото си тяло. Толкова голяма, искрена и силна, че да ни помогне да моделираме тялото си такова, кавото ни харесва, такова, което привлича чуждите погледи и такова, кето ще е гарант за нашето здраве.
То, моето тяло, вече се моделира във формата на окръжност, но горното го пожелавам на всяка една от вас!


За начало - нашият добър приятел:

Всяка една от нас застава често очи в очи с него. Понякога любовта е взаимна, друг път не толкова. Нека тази седмица любовта е споделена!


Тук в сила са любимите думи на Мечо Пух - "Колкото повече - толкова повече!"

Неизменната част на всеки един режим - спортуването:


И накрая, но не по важност - Орденът на Рицарките:

Тук сме се събрали дами различни - на външен вид, на години, с различен статус и интереси, но с една обща цел - грижа за Тялото. Тук всеки е свободен да изказва мнение, съвет, подкрепа, да поплаче на Рицарско рамо, да се похвали или да помрънка. Обидите, караниците и завистта не се допускат в нашите редици.

Е, нямам дар слово като Асса, но се надявам поне малко да ви хареса Wink.

Старата тема:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=162712.0

# 1
  • Мнения: 2 487

    Харесва ми и то не малко  Simple Smile Браво , Мариетка , задобряваш ! Hug

   Аз се отводнявам днес и съм на протеин. Водата нещо ми куца . Само литър до сега.

# 2
  • Мнения: 4 447
Мариетке, супер е! Даже се разпознах - онази нисичката и трътлестата с черната чуплива коса! Laughing

# 3
  • София
  • Мнения: 8 348
Добре се справяш с увода
не е чакщ толкова многословен, но си е подходящ

и аз поизоставам с водата ама сега отивам да си сипя

# 4
  • Мнения: 256
mari_eta Браво за новата тема Hug
Аз пък от сутринта само се наливам с вода с идеята да излъжа глада

# 5
  • Мнения: 2 956
Мариетка повече от добре си се справила  Hug   bouquet
И това,което си написала като пожелания и аз го желая от все сърце на всички Рицарки  Hug
Успешна седмица за всички  Wink
Аз досега съм зле с водата - нямам литър  Rolling Eyes ама сутрин немога бееее  Sad айде до по-късно ще наваксам...то си е и до тренинг. Миналите 3  дни като никога не падах под 4 л  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 2 040
Айде на новата тема Simple Smile
Мими - няма отказване
Само днес да устискам на греховните помисли и съм пак в правия път Crazy

# 7
  • София
  • Мнения: 2 840
Аз ще се сложа и тук, защото вече съм била в редиците на рицарките, но....зачезнах по едно време, боледувахме цялата фамилия - периодично, циклично, безобразно и...баси гадната зима вируслива.
Та, не зная тук как ще се намърдам, защото аз почнах постите, а зная, че нисковъглехидратните режими тук се разработват и употребяват.Обичам ги и аз, ама.....няма как, ще се мъча на пост.Записала съм се в Дневника, сложила съм си лентичка, та да се мотивирам.
Успех, мацки, пролетта е дошла,Св.Валентин мисля да го пренебрегна, защото не постигнах гонените за него резултати.Затова ще го бойкотирам.Ако се наложи, и 8 март ще бойкотирам, ама...да се надяваме, че няма Laughing

# 8
  • София
  • Мнения: 8 348
не е важен само режима, а и резултата
а иначе сме на нисковъглехидратни щото помагат
не мисля, че ще изхвърлим някой различен

# 9
  • Мнения: 2 147
Здравейте Рицарки Simple Smile и честита нова темичка,за Мари_ета  bouquet
Къде се изгубиха водачите ни Асса и Майчето,а също и птичето ми липсва Hug

# 10
  • Мнения: 13 683
Привет и от мен!

Аз тотално се провалих през почивните дни! Ходихме на гости, ходихме на кръчма, посрещахме гости, и сега се чувствам (и не само чувствам) като плондир Cry Двете килца, които бях свалила от началото на месеца, пак са си налице. Снощи мислех днес да изкарам на вода и чайове, обаче от сутринта пак съм заяла. Вече взех съвсем да се отчайвам. И да назлобявам ooooh! Скарах им се в новата тема, нещо, което противоречи на характера ми! Но наистина недоумявам!!!

Мими, много си готина!

Танита, разкажи повече, де! Какво си се обвила в такава тайнственост Crossing Arms Какви процедури прави, хотелчето - име, място, какви пари?

Айя, и ти мълчиш, куче Mr. Green Мъчиш ни Naughty

също и птичето ми липсва Hug

Птичето се представи добре в другата тема - върви и виж Mr. Green

# 11
  • София
  • Мнения: 1 642
Ха сега и аз да се разпиша.

След вчерашните прегрешения днес се опитвам да съм изрядна, пък и нищо не ме изкушава.
Закусвах преди малко, нищо че съм станала рано, просто нямаше времееее.
Пак си сварих две яйца с малко майонеза и два черни сухара.
Водата ми е супер, гони ме яка жажда.

Клонке ама ти много си свалила бравоската  smile3501
Мариеткемного хубав увод, задобряваш верно си е   bouquet Heart Eyes

Да ви се оплача, днес пак няма да ходя на хорца, след като цяла минала седмица изруснах заради настинка и прясно защипан пръст  Cry Cry Cry Cry Cry Cry
В събота вечерта някой беше минирал тротоара с огромно паве и разбира се мойта светла личност нямаше как да пропусне тоз факт. Както казва мъжо паднах с финес като чувал с картофи, направо по очи, кат талпа и т.н.  341uu Резултата е едно натъртено и обелено коляно, един усукан хълбок, едно изкълчено рамо - то от другата страна за симетрия, щот се опитах да избия бронята на една кола,а и една охлузена длан.

Та ясно ви е, че нит мога да рипам, нито да ме хване човек за ръци, щото охлузената длан е на другата ръка, не на тази, на която защипах пръста. Абе поредния сакатлък, то въпреки болката и аз си умрях от смях  Sunglasses Laughing кво да правя. Направо съм пословична.

Обаче интересно в резултат на туй премеждие сега имам мускулна треска на корема, как стана това не разбирам  Thinking  33uu

# 12
  • Мнения: 2 040
jpop4e   Heart Eyes
То не е смешно - щото сигурно те боли,
ама  Joy Joy Joy

# 13
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Благодаря, другия път ще се постарая още повече reverance!
Верно бе, що тъй зачезнаха Асса и Майчето search? И Тонимирка я мернах в горната ложа, ама избяга пак...ааааа, ша рИва вечИ newsm45!

Джобче, убиваш ме с твойте премеждия. Че а поспри се де, ще се затриеш някой ден smile3544. Ма вие с мойто мъж заедно вървите в нещастията - след неговия премазан пръст онзи ден си отнесъл половината ръка с чука. Ми нека му, кат се прави на майстор. Хората за тая работа сервизи са измислили, нали и те хляб ядат.
Уф, дебелея аз, дебелея, цяло кило съм отгоре ooooh!. Сега ша вземам вечи строги мерки, инак пак на   261uuша замязам.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 840


Аз тотално се провалих през почивните дни!

Аз току-що установих, че грозно, нзгло, безочливо лъжа с лентичката си.
Голяма работа, няма да я променям.Качила съм някое и друго килце....
Майната му.... Twisted Evil
Опс!
Нали постя...смирение трябва.
Е, добре дошло килце, зло нещо в моя добър живот!Не те мразя, просто, ако може...да си ходиш.Заедно с цялата компания от още 15...ааааааа!!!!!!!!
Смирение ли?!
Мразя ги!
Мразя!
Гадни кила.
По цяла седмица не ям, като седна за два дена...и са ми се лепнали по 2-3.
Не е честно Cry Cry Cry

Общи условия

Активация на акаунт