Колко най-дълго може да чакаш след като ти падне тапата?

  • 3 050
  • 18
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 134
Извинявам се ако темата се повтаря, но може да има по-пресни майчета които да изкажат мнение. Аз лично чаках една седмица но ми предизвикаха раждането, така че незнам още колко щеше да отиде. А сега питам защото вече осем дена чакам племенника си, а няма никакви други признаци и вече започвам да се чудя какво става.

# 1
Az prenosvah,na 6 den mi padna tapata,a na 8 mi predizvikaha rajdane.Vsi4ko e individoalno. Pri sestrami i priqtelka im pada i o6te su6tiq den rodiha, a pri 1 poznata 2 sedmici.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 423
Аз родих на третия ден след като ми падна тапата (шест дни преди термина)

# 3
  • Мнения: 11 003
Падане на тапа и изтичане на води не е едно и също, нали? Rolling Eyes

# 4
  • София
  • Мнения: 2 967
Тапата ми падна в понеделник, а родих във вторник вечерта.

# 5
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
При мен тапата падна 7 часа преди раждането,но преносвах

# 6
  • Мнения: 262
Падане на тапа и изтичане на води не е едно и също, нали? Rolling Eyes

Не, не е! Ако ти падне тапата (слузеста маса) може да чакаш. Но изтекат ли ти водите, с или без контракции, бягай в родилното.

# 7
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 341
При мен- падна ми тапата вечерат, на сутринат родих.

При колежка-падна й тапата преди около месец, снощи е родила. Днес й беше термина.

# 8
В 22.00ч. вечерта ми падна тапата, в 2.30ч. през нощта ми изтекоха водите, в 08.50ч. сутринта родих със секцио.

# 9
  • Мнения: 887
Тапата ми падна на 02.04 около 13.00ч.,а родих в 5.35 на 03.04.

# 10
  • Мнения: 619
Първия път 1 ден след като ми падна тапата родих,
а втория  две седмици след това.

# 11
  • Мнения: 3 537
Ами по принцип щом падне тапата е хубаво веднага да се иде в болницата и по принцип знам от лекар, че най- много до 2 дена се ражда, но както чета има и изключения  Wink
Но при второ раждане най-добре веднага, при мен беше така и след 3 часа родих. Със падането на тапата ми започнаха истинските силни контракций Wink

# 12
  • Мнения: 1 243
На мен тапата ми падна на 17.12.2006г и на 18.12.06г родих в 2:20  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 3 089
родих планово секцио седмица след като ми падна тапата. моя позната си откара целия последен месец преди раждането без тапа, но я следяха за инфекции. и тя роди секцио всъщност.

# 14
  • Мнения: 1 132
Тапата ми падна 2 дни след термина,а родих 7 дни след термин (нормално, непредизвикано раждане)

Общи условия

Активация на акаунт