За фотографите

  • 608
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 365
Я вижте колко теми за обработване на снимки с Фотошоп има... hit
Хайде да обсъдим как се правят добрите снимки още в начален стадии.
Споделете мнения за фотоапарати, обективи и вскякави други неща свързани
с фототехниката и последващото заснемане.
Аз сега се опитвам да чета разни книжки и ще се радвам,
ако можем да споделим информация. smile3509

# 1
  • Мнения: 2 956
Най-после една тема за фотографията  Hug
Ще я следя с интерес,а съвсем скоро ще си получа и фотоапарата и ще ви засипя с въпроси;)

# 2
  • Мнения: 1 630
Abigail,
имаме тема - "фотография с елементи на фотошоп", в която обсъждаме не само обработката, но и самото снимане.
Заповядай и питай каквото искаш.
Много объркано се получава,  като има 15 теми за едно и също нещо

# 3
  • Мнения: 6 472
Abigail, ето я темата където се обсъждат тези неща. Върви вече трета част Grinning До сега сме обсъждали страшно много неща - от характеристики на различните апарата, до техники на заснемане на портрети, улична фотография, макро, пейзажи, интериор, представления.... Обсъждаме осветителни схеми при изкуствено и естествено осветление. Има много интересни снимки, седмични задачи и още доста неща, които са свързани със самото заснемане на кадъра. Има неща за съвсем начинаещи, като основни правила при кадрирането и композирането, има и за доста по- напреднали. Не мисля, че е нужна още една тема със същото тсъдържание Peace Заповядай там Hug

Последна редакция: пн, 12 фев 2007, 10:47 от luluto

# 4
  • София
  • Мнения: 365
Благодаря, разбира се, че ще дойда там, просто госта гледах из темите, но не видях това, което търсех, затова я пуснах. Модераторите са свободни да трият на воля, аз идвам при вас:)

Общи условия

Активация на акаунт