За шишета Авент и Нук

  • 4 169
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 845
С Али всичко ми е Авентско, като  ползвах физиологичните каучукови биберони за хранене на Чико.Нямам възражения. Обаче сега като гледам шишетата на Нук, много ми харесват, страшно са симпатични с тези розови и сини рингчета... Чудя се например дали ринговете са взаимозаменяеми, мога ли Авентска биба да сложа на Нукско шише и обратно. Или тотално не съответсват?
А изобщо може ли да споделите отзиви за Нук?

# 1
  • Мнения: 950
Аз използвам шише на Нук 150мл (за вода) вече 5 месеца и съм доволна, не ми е текло, а мисля, че на малката този биберон й е по-удобен (той е широк) отколкото на шишетата с тесен отвор.

# 2
  • Мнения: 1 193
Ние също сме с шише на Нук от раждането, пробвах я няколко пъти с Авентските шишета , но тя не ги тачи, предполагам защото силикона на Авент е по-твърд  newsm78. Иначе съм слагала биба от Нук на Авент, обаче обратно не се получава( поне аз не се справих  Embarassed)

# 3
  • София
  • Мнения: 1 845
На мен ми харесва ,че и двете марки са шишета със широки гърла. Млазя тези с тесни-направо полудявам с четката, докато ги чистя.
А Нук мисля ,че имат и каучукови биби, ползвали ли сте ги?

# 4
  • Мнения: 887
Започнахме с Авент и когато купих Нук не ги одобри като биберон,въпреки,че силикона е по-мек от този на Авент,а аз лично не съм доволна от Нук,защото не стават за разтваряне на АМ,т.е.ако сте забелязали между капачката и биберона има растояние и когато се "разбива"млякото пръска.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 845
Започнахме с Авент и когато купих Нук не ги одобри като биберон,въпреки,че силикона е по-мек от този на Авент,а аз лично не съм доволна от Нук,защото не стават за разтваряне на АМ,т.е.ако сте забелязали между капачката и биберона има растояние и когато се "разбива"млякото пръска.
Е, това прскане ме влудява. На чикото, макар че на капачката има  има нещо, в което се мушка биберона, пак много лесно се изважда и пръска. Да не годорим какво ми се случа на чантата онзи ден, след като напрово протече тая работа #2gunfire

# 6
  • Русе
  • Мнения: 116
Аз съм доволна от шишетата на Нук. Ползвам ги за водата и АМ - не са ми протичали, а при разбиването ползвам протекторите към шишетата, които се поставят под капачката. Бибероните ми са каучукови. Не знам доколко са съвместими със шишетата на Авент.

# 7
  • Мнения: 2 673
Имахме АВЕНТ, НУК и Чико..На АВЕНТ не съм му фен, защото НЕ ПРОПУСКА въздух, а силикона е твърд. На НУК, бебо отначало се изкефи, но след ден-два....край! Чико - без коментар с тази каучукова биберона..
И накрая взех КАМЕРА от 1.90 Shocked И бебо само то него яде! Купих още три броя. Във възторг съм. Влиза си въздух, за 10 минути се е наял и уригнал.

# 8
  • Мнения: 121
И Авент и Нук съм ползвала , и от двете съм доволна. Но бибероните никога не съм им разменяла.На малчо му е все тая с какво ще яде , само да има нещо за цокане. smile3504

Общи условия

Активация на акаунт