Хайде на ролери!

  • 7 585
  • 106
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 095
ето я тука темичката, ние се оборудвахме, дори покарахме вече, ако има желаещи да се присъединят към нас да пишат Crazy

# 1
  • Мнения: 9 095
може ли да избутам малко темичката,  Peace

# 2
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Много ми се иска да се присъединя, но уви - все още нямам ролери, макар че от години врънкам мъжо да ми подари, а той все се чуди какво да ми подарява, само не и така желаните ролери Tired

# 3
  • София
  • Мнения: 708
къде ще карате момичета, мен малко ме е срам с падането иначе желание тая от няколко години..трябва да имам линейка и гипс наблизо, че страшно ми се вижда.

пс а ролери нямам

# 4
  • Мнения: 9 095
ролерите не са скъпи, имайки предвид че се карат почти постоянно, ние ходихме до златните, ама тая седмица може и в морската да покараме, че е по- близо, стига да няма много народ, че ако тръгнем да падаме... Joy

# 5
  • Мнения: 1 906
Направо ви завиждам, че ходите да карате ролери. Аз като малка карах. Не съм паднала с тях нито веднъж  Laughing. Сега много ми се карат, но старите вече незнам къде са Sad. Усещането е страхотно.
Вие направо ми дадохте идея, с какъв спорт да се захвана Wink. А знаете ли дали така се отслабва  newsm78
Приятно каране!

# 6
  • Мнения: 9 095
Бонбонче, айде вземай, от къде си, аз миналата седмица карах 30мин и вече се преуморих, така че как няма да се отслабва, най- малкото се стягат мускулите, още няма желаещи да ходим да караме Sad

# 7
  • Мнения: 1 338
Кажете какви ролери сте си купили, доволни ли сте, цени... ? Simple Smile Отдавна съм им се заканила, но чаках дъщеря ми да порастне. Вече ни е време  Laughing

# 8
  • Мнения: 9 095
monda, нали е добра съфорумка, ми продаде нейните, head са и са като нови, тя ги е обувала 3 пъти, за 100лв ми ги даде, а иначе са 160, ама на милото още не сме намерили Confused

# 9
  • Мнения: 1 338
Лятото сме във Варна и се надявам да скиторим и ние из морската на колелца Simple Smile)) Има един възрастен ролер-маниак, който много ме впечатлява как безгрижно се плъзга по алеите  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 9 095
хайде, нямам търпение, ние засега сме си все още двамата с любимия, никой не иска да спортува Sad

# 11
  • Мнения: 84
А любителки от Бургас няма ли  Shocked

# 12
  • Мнения: 9 095
така като гледам май сме само по едни любители от град/ понеже ние сме двама/  Peace

# 13
  • Мнения: 208
така като гледам май сме само по едни любители от град/ понеже ние сме двама/  Peace
При нас щерката е оборудвана с ролери, аз съм по пешеходните разходки, но можем да си спретнем едно състезание в удобно време.

# 14
  • Мнения: 9 095
ето, попадение, най- накрая, айде като се видим ще се разберем, и ако се включат и още Crazy

Общи условия

Активация на акаунт