въпросче за дебитна карта

  • 481
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 223
Момичета здравейте Laughing

скоро излизам в майчинство и ще си вадя дебитна карта...та въпросът ми е знаете ли коя банка предлага най- добра оферта за дебитна карта?
... и вярно ли е, че при всяко теглене е по - добре да търся банкомат, който е на банката от която ми е дебитната карта?
..казаха ми 4е имало доста голяма разлика в сумата която се удържа при всяко вадене на пари в зависимост от това дали банкомата е на съответната банка или на друга newsm78
..мислех 4е разликата е стотинки, но ми казаха 4е била доста по - голяма - над 4 лв (което не ми се вярва)..дали е възможно newsm78

 Hug

# 1
  • Мнения: 1 771
Райфайзен. Няма такса за обработка документи, но има лихва все едно ти е влог, при теглене мисля, че беше 0.20 лв.   Имаше и още една банка, но не си спомням коя беше със същите условия. 
Утре имам среща със служител на Райфайзен, за да разбера повече за двата варианта на дебитните карти които предлагат тогава мога да пиша повече.

# 2
  • Мнения: 2 495
Райфайзен в момента предлага издаването на дебитни карти без да плащаш някаква такса.Иначе на мен, най-ми харесва ОББ-клиент съм й от 2 години, имам депозит, кредитна и дебитна карта.Всичко е изрядно Peace

# 3
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Клиент съм на ЦКБ .
По принцип ако теглиш от банкомат на съответната банка, няма такса за тегленето.
Аз ползвам който и да е банкомат,плащам на ПОС-терминали, плащам и през ePay- всичко се таксува по 0.20 лв.
Изчислявала съм- като вземеш предвид, че почти не плащам в брой и нерядко тегля пари, както и че плащам всички сметки- ток, мобилни телефони-4 на брой, вода, стационарен телефон, кабелна ТВ, правя банкови преводи и т.н. по електронен път-с дебитната карта- не плащам повече от 20-30 лв. на месец за операциите. А колко много гориво ми е спестило това..... Peace

# 4
  • Мнения: 223
Благодаря ви момичета Hug

Общи условия

Активация на акаунт