моля препоръчайте ми лекар хомеопат в пловдив

  • 811
  • 6
  •   1
Отговори
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 845
та това ми е молбата.прочетох доста информация за този вид лечение и искам и да говоря със лекар специалист по тази тема.помогнете ми моля baby_neutral

# 1
  • Мнения: 2 237
Мога да ти препоръчам добра хомеопатка в Пловдив,но доколкото знам не е лекар....(няма докторска степен) Ако ти върши работа....

# 2
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 845
какво значи не е лекарка.ти ходиш ли при нея.дай ми все пак някакви кординати.

# 3
  • Мнения: 2 237
Ами значи че не е лекарка.Доколкото знам е завършила химия или нещо такова.Не е доктор по медицина.Не е задължително хомеопатите да са и лекари.Аз не ходя при нея,(тъй като не съм от Пловдив) но съм я препоръчвала на други мами от Пловдив,доволни са.На мен ми я препоръча моята хомеопатка при която ходя вече доста време.
Ето телефона и :

Любомира Филева - хомеопат

тел. 620680;620690

# 4
  • Мнения: 252
Аз не съм от Пловдив но имате страхотен лекар хомеопат Нталия Недева се казва, страшно много помогна на едно приятелско семейство на детенцето - беше нон стоп болно на антибиотици на края чак косата му почна да окапва, за 2-3 месеца го оправи детето и не е боледувало цялата зима въпреки че ходи на градина. Ако се интересуваш ми пиши на лични ще ти дам номера й.

# 5
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 845
ще ти бъда много благодарна ralid.чувала съм за тази лекарка но не и знам кординатите.вече ми писна от нормалната медецина.днес пак сме болни/повръщаше цяла нощ/и личната й предписа витамин с и сироп за гърло Shocked

# 6
  • Мнения: 683
д-р Новакова от поликлиниката в Смирненски - педиатър, алерголог и хомеопат.

Общи условия

Активация на акаунт