Помощ. Цицина

  • 639
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 119
Здравейте, мами. Бебето ми е на десет дни. Днес докато го галех по главата установих, че има нещо като топче/цицина на тила. Не е зачервена, не го боли докато я пипам. Някой да е имал подобен проблем?

# 1
  • Мнения: 227
Василена беше на 6 месеца и падна от количката и получи цицина на главата веднага я заведох да я прегледат,снимаха и главата и ми казаха че няма нищо.След 3 седмици цицината спадна.Ако мислиш ,че наистина е цицина по-добре заведи бебенцето на лекар.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 359
Бих те посъветвала да звъннеш спешно на педиатъра.

# 3
  • Мнения: X
Бих те посъветвала да звъннеш спешно на педиатъра.


 newsm12 newsm10

Щом бебето е само на 10 дни и очеввидно не е падало , защото виждам че незнаеш от какво е подутината, то най-вероятно не е цицина, затова потърси лекар. В родилното нямаше ли го това нещо? Извенъж ли се е появило и има ли начин някак си бебето да се е ударило?

# 4
  • Мнения: 2 891
Да не е някакво натъртване, получено прираждането? Все пак през таза ти минава...

# 5
  • Мнения: 2 005
И аз те съветвам да се обърнеш към Педито. newsm78Стискам палци да не е нещо сериозно Praynig

# 6
  • Мнения: 8 917
Дано всичко е ОК Hug

# 7
  • във фурната
  • Мнения: 593
Обърни се към лекар,най-вероятно е хематом,получен след раждането,който миава за около 40 дни.

# 8
  • Мнения: 5 362
Да не е някакво натъртване, получено прираждането? Все пак през таза ти минава...
И аз така си помислих.Но се посъветвай с педито все пак.

# 9
  • Мнения: 990
Обърни се към лекар,най-вероятно е хематом,получен след раждането,който миава за около 40 дни.
И аз така мисля.

# 10
  • Мнения: 270
И Вики имаше подутина на врата.Оказа се,че е хематом получен при раждането.Но виж педито какво ще каже.

# 11
  • София
  • Мнения: 35 811
Консултирай се с педиатъра ви, дано да не е нещо сериозно

Общи условия

Активация на акаунт