Стър4ат ли ушите на бебетата ви?

  • 5 321
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 307
На моя Мартин, а и на вси4ки познати бебета тук им стър4ат ужасно ушите. На някои бебета само едното Simple Smile) на други стър4ат двете  по разли4ен на4ин Simple Smile)))на нас си ни стър4ат еднакво, ама са ни и големи4ки:))))) откакто слагаме паму4на 6апка по време на нощното спане оба4е сме добре(докато спят и се въртят и им се огъват ушите, а те не могат да ги по4увстват 4е са "неправилно"застанали ...и стават като клепоушковци....едно бебе не съм видяла с нормални прибрани ушета). при вси4ки ли е така, или  просто тук така се слу4и.....??

# 1
  • Мнения: 2 258
Simple Smile Сигурно така се е случило;)Нашата порода тук е друга-с прибрани ушета;) Laughing

# 2
  • Мнения: 4 629
И на Алекс не му стърчат ушичките   People No Good

# 3
  • Мнения: 3 932
Не мога да преценя, наште май са добре, но знам, че свекърва ми е лепила на мъжа ми ушите с тиксо, защото са стърчали...абсолютно ненужно според мен. Няма да го обичам по-малко, заради стърчащите му уши, я Simple Smile)  
Изобщо какъв е критерия за стърчащи уши? Не съм чувала да има такъв, следователно това не е медицински проблем и не би трябвало да те притеснява.

# 4
  • Мнения: 928
Нашите ушички също са прибрани,но съм виждала доста бебчовци с клепнали ушенца.Предполагам,че като поотрастнат няма да си личи толкова много.Да са живи и здрави децата, а това не е чак такъв проблем.

# 5
  • Мнения: 7 430
И аз мисля, че на Бобончето ми са му прибрани ушичките.... Mr. Green Интересно, че при вас на всички стърчат Confused: ...
Марти е голям сладур...и какъв сладък котарак.... Tada

Вие в Тампа ли живеете? Wink
Целувки на бебока Stuck Out Tongue

# 6
  • София
  • Мнения: 255
Не. Гого е взел мойте уши - малки и прибрани!

# 7
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
На Александър му стърчат.То няма как да не стърчат.........явно е мазохист и му доставя удоволствие постоянно да си ги разтяга.........стават му алено червени, но каквото и да правя,това е Flutter

# 8
  • Мнения: 3 634
Prostete za latinizata...

Ta za ushite... i na moja hubavez mu starchat, no i sa chast ot negovata personalnost, ot tova koeto e toi. Dori i ne moga da si go predstavja kak shte izglezda ako ushichkite mu sa pribrani. Razbira se predpolagam che shte strada ot tova, no prirodata i nie roditelite mu sme go suzdali takuv kakuvto e i ne bih go promenila za nishto na sveta.
Tuk im pravjat operazii na ushite, no shte go ostavja nego sam da reshi kakvo da pravi.

# 9
  • Мнения: 4 358
На Оги ушите не са плътно прибрани, но не стърчат.
Средно положение  Laughing

# 10
  • Мнения: 1 489
Нашите уши са плътно прилепнали.като на изписаха и майка ми като е видя ми каза"това дете като й порасне косата как ще си е слага зад ушите",но след около 1м.леко й се отлепиха.

# 11
  • Мнения: 910
На нас ни стърчат, но гледам, че с времето май сами си се оправят.

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 694
Нашите не стърчат, още в болницата акушерките му се радваха на ушите. Но ми казаха, че дори и да стърчат не е страшно защото с времето се прибират. Едни повече други по-малко, но са единици тези дето им оставали щръкнали.

# 13
  • Мнения: 4 187
И нашите не стърчът! Прибрани са! За мен лично няма значение! Всички бебоци са сладки! baby_neutral

# 14
  • Габрово
  • Мнения: 399
Цитат на: 11bobi11
И на Алекс не му стърчат ушичките   People No Good


На 19 дни е прекалено мъничък  Grinning
Емо като беше толкова мъничък ученцата му буквално бяха като залепени за главичката! С течение на времето обаче започват леко да се отдалечават от главичката  Wink Неговите все още си стоят сравнително прибрани, но в сравнение с началото са си пощръкнали  Grinning Надявам се обаче да си останат такива както сега, а не да щръкнат!

Общи условия

Активация на акаунт