столче за кола CAM- Travel Evolution

  • 3 279
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 649
ето за това столче става въпрос:

http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=40_42_126&products_id=2779

някой ползва ли го? удобно ли е за мъниците, а и за поставяне в колата.... Тази фирма от къде е, понеже тук не продават тяхни неща, иначе щях да отида да ги разгледам  newsm78
много ми трябва малко информация, защото мисля да купим едно столче за БГ, да не носим постоянно нашето от тук... 

# 1
  • Мнения: 4 428
Днес тамън се сдобихме с такова столче  Grinning Монтирахме го веднага, става много лесно. Останах с впечатление, че на дъщеря ми й е удобно. Столчето е широко, мекички и изглежда удобно. Още нямам много впечатления, но ми изглежда добре.
Вчера гледах на Мадъркеър едно такова столче, но това определно ми хареса повече.
Иначе КАМ е италианска марка  Peace

# 2
  • Мнения: 649
veselina_s_p, ЧЕСТИТО!
може ли да ми обесниш точно как функционира преминаването от Група 1 към Група 2- облегалката му разтяга ли се или просто се махат малките колани и се ползват тези, които са от колата? Нещо не ми стана много ясно... Моят дечко е дребничък- 80 см и 11 кг, та предполагам, че няма да му е тясно...  Ама като трябва да го поръчам ей така, без да съм го разгледала някъде.... Вие от къде го купихте? В София има ли ги в някой магазин- да изпратя сестра ми да ги види?
Благодаря ти предварително     bouquet

# 3
  • Мнения: 4 428
Не се движи облегалката нагоре-надолу. Това основно е при столчета от 15кг нагоре и те са без собствени колани. Иначе разликата между група 1 и 2 наистина е в това, че в 2-а група се използват коланите на колата. Но всичко зависи от това кога ще му умалеят коланите на столчета, за да минете към тези на колата. Има една приставка, която се слага, за да му паснат коланите на колата.
Иначе ние го взехме от Пакостник
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=3315
Но има само черно и сиво. Казаха, че и в склада имало само този цвят. Иначе може да им се обадиш да ги питаш за подробности  Grinning

# 4
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 368
И ние купихме такова столче от Пакостник в оранжево и сиво:)..Удобно е. Има 3 нива на поставяне на коланите на самото столче в зависимост от височината на детето. Синът ми е 88 см. и в момента коланите са поставени на най-долната позиция и не му натискат раменцата..В книжката има указания как самото столче се закрепва с коланите от колата да не мърда..Когато порастне достатъчно детето облегалката на столчето се сваля и остава само седалката.

# 5
аз все пак не разбрах -облегалката движи ли се нагоре надолу или не?

# 6
  • Мнения: 4 428
аз все пак не разбрах -облегалката движи ли се нагоре надолу или не?

Не се движи облегалката нагоре-надолу. Това основно е при столчета от 15кг нагоре и те са без собствени колани. Иначе разликата между група 1 и 2 наистина е в това, че в 2-а група се използват коланите на колата.

# 7
аз защото гледам какво пише в Пакостник и затова питам

-Комфортен стол за кола с регулираща се облегалка и подлакътници.

Общи условия

Активация на акаунт