тежка вечерна спирала - висок клас

  • 2 612
  • 24
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 779
Ами това търся Grinning Не съм с чувствителни очи, ако може да не е по-скъпа от 50-60 лв, миглите ми попринцип са си дълги, така че търся нещо, което да ги прави много обемни и тежки (драматични или кукленски ако щете) и да не ги спластява. Бих искала да е издържлива спиралата , т.е. да не започне да се рони след 6тия час носене. Не съм си купувала до момента спирала от висок клас и затова се обръщам към вас и ще съм ви благодарна ако споделите опита си и ме посъветвате!  Hug

# 1
  • Мнения: 2 673
Ще следя темата, защото ми писна да хвърлям по 20.-ина лева за какви ли не боклуци...Наскоро си взех на Лореал Cil ARCHITECTE- пълен боклук, ако трябва да и направя реклама, ще звучи така:
Представяме ви новата двойно слепваща спирала на Лореал..
                          с троен ефект на ронливост
                          дълготраен зацапващ омазнител
                         
и незаслужено хвърлени пари!!! Само сега на символичната цена от 22лв!

# 2
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
Пробвай CHANEL INIMITABLE  аз съм много доволна. Чудех се дали да си взема CLINIQUE или тази, но имам познати в един от най-добрите магазини за селективна козметика и те ми припоръчаха тази. Ако искаш "кукленски" мигли тази е спиралата. Поне според мен  bouquet цената и е някъде около 45-50лв незнам точно.разгледай ако искаш  сайта на CHANEL има интересни предложения.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 779
RS благодаря за съвета, а можеш ли да ме посъветваш и в кой магазин да отида, където да си разбират от работата и да ме посъветват 'експертно', а не просто 'купете това, защото е най-скъпото'? Thinking

# 4
  • Мнения: 2 936
FATALE на LANCOME  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 1 476
От по-скъпите- и аз съм за Fatale на Lancome   Flutter
От по-евтините Lash Architect (Cil Architecte) Midnight Black е страхотна спирала, по нищо не отстъпва на тези от по-висок клас. Но на къси мигли не стои особено добре, слепва и изглежда странно.

# 6
  • Мнения: 13 512
Категорично! В началото може дяа ти е по-трудно,докато свикнеш с този 3 странен гребен,особенно  на долните мигли.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 779
Гребен? #Crazy Аз изпадам в ужас само като се сетя как пробвах в един магазин Volume shocking на Лореал и така се омазах, омазах е меко казано даже. Има ли специална техника на насяне тази спирала на Ланком? Ще я погледна , благодаря. Peace

# 8
  • Мнения: 911
Ще следя темата, защото ми писна да хвърлям по 20.-ина лева за какви ли не боклуци...Наскоро си взех на Лореал Cil ARCHITECTE- пълен боклук, ако трябва да и направя реклама, ще звучи така:
Представяме ви новата двойно слепваща спирала на Лореал..
                          с троен ефект на ронливост
                          дълготраен зацапващ омазнител
                         
и незаслужено хвърлени пари!!! Само сега на символичната цена от 22лв!

  bouquet  bouquet  bouquet
  202uu

# 9
  • Мнения: 13 512
хахахаха...супер  е рекламата!
Аз също смятам, че след като  някой може да  даде 26 лева за л'Ореал, ще може да  даде и 36 за Ланком например- и тогава никога повече няма да си помисли за Буржоа и Л'Ореал. Ако бяха по 10 лева- разбираемо е...ама за 26-  Stop

# 10
  • Paris
  • Мнения: 1 727
За пореден път казвам-Клиник-High impact-40 лв.

# 11
  • Мнения: 664
аз също съм много доволна от Fatale на Lancome, по-скъпа е да, но е уникална. аз съм си я взимала по 25 евро от италия, тук не знам колко е.

# 12
  • Мнения: 13 512
аз също съм много доволна от Fatale на Lancome, по-скъпа е да, но е уникална. аз съм си я взимала по 25 евро от италия, тук не знам колко е.
23 долара е в ягодката...35-6 лева.
За пореден път казвам-Клиник-High impact-40 лв.
Такава подарявам- някой ако има от Варна- ще му я дам.

# 13
  • Мнения: 664
мерси monda за информ. за  Lancom

# 14

Общи условия

Активация на акаунт