Има ли поза за по лесно забременяване

  • 17 037
  • 28
  •   1
Отговори
Здравейте мили момичета аз и съпругами пробваме да имаме бебче вече 8 месеца и все не става.Казаха ми че има определени пози които повечават вероятноста за забременяване.Благодаря на всички които се отзоват:D








---------------
Пиши на кирилица!

Последна редакция: сб, 10 фев 2007, 20:39 от Доня Туфиня

# 1
  • Мнения: 5 026
Малко нереално ми звучи връзката между позата и забременяването  Thinking

# 2
  • Мнения: 2 040
На мен също ми звучи нереално .. 
Вие си го практикувайте редовно и ако е речено да бъде, и при мисионерската  Laughing ще стане .. успех  Peace

# 3
  • Мнения: 7 416
  Позите,които осигуряват по-дълбокото проникване.Може би за тях става думата?
  Може и да е реално...след като на места даже се посочват пози за определен пол на бъдещето бебе!

# 4
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Не ми се вярва , че има такива пози. Всичко е божа работа. Просто се успокой , не го мисли и чудото ще стане.  Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 1 555
Мога да те посъветвам да си поставиш възглавница под таза, когато той свършва и да полежиш около 30 мин. или направо да си легнеш след това (ако е време за спане де  Laughing) без да се миеш. Също така може да опиташ да си вдигнеш и краката на стената, само трябва да внимаваш по време на процедурата да не изтече ценен материал.  Laughing

Не знам тези неща до колко помагат, защото както знаем и само един сперматозоид е достатъчен. Май ще е по-добре да започнеш да си мериш БТ, да правиш тестове за овулация или да отидеш на фоликуметрия, за да хванете точния момент.

# 6
  • Мнения: 8 769
Също така може да опиташ да си вдигнеш и краката на стената, само трябва да внимаваш по време на процедурата да не изтече ценен материал.  Laughing
Първо гледах подобно нещо в един филм, а после четох някъде, че имало вероятност този трик да улесни придвижването на сперматозоидите до яйцеклетката.
Аз също не знам дали има ефект, но нищо не пречи да се опита. Wink

# 7
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 992
Специални пози няма  Laughing Просто трябва да уцелите точния момент. Правете секс през ден, а около овулацията всеки ден. Успех!

# 8
Благодаря на всички коите ми дадохте съвет, нали знаете когата нешата не вървят както ние искаме сме склони да вярваме и на най- малкият слух който чуем. ше направим както ме посъветвахте. Просто трябва да вярвам че ше стане -- дано да е по скоро Confused








--------------------------
Пиши на кирилица!!!

Последна редакция: нд, 11 фев 2007, 11:47 от Доня Туфиня

# 9
  • София
  • Мнения: 1 524
При мен се получи от раз - нищо че съм дърта -32 год , с обърната матка и преди две години кървях без приччина 40 дни, едвам го спряхме това кървене на нервна почва.
Правих си тестове за овулация, но май не бяха нужни, ние ден не пропускахме  Laughing , но след секс изобщо не ставах и си вдигах краката на високо - голяма смешка съм била отстрани, милото все се заканваше че ще ме снима.
Позата точно по време на овулацията беше мисионерската.
Стискам ти палци бързо към отчетните да ходиш  Praynig

# 10
Здрасти Меггъв, благодаря ти за съвета. И майка ми ми каза сашо като тебе да си вдигам краката след като сме го правили, ама аз не и повярвах все си виках то ако е писано ше стане и без това.Но тази месец ше взема да пробвам. и ние един месец го правихме всеки ден, за да видим какво ше стане ама не се получи.Радвам се че при тебе се е получило. Пожелавам ти цялото шастие на земята с твоето малко бебче Stop






-----------------------
Пиши на кирилица!!!

Последна редакция: нд, 11 фев 2007, 11:50 от Доня Туфиня

# 11
  • Мнения: 287
Както е казала Ивон: въглавница под дупето поне 10 мин или върнати крачета, че да им помогнеш да стигнат до вярното място.
Ние с мъжа ми правихме опити 1 година и все не ставаше Cry Аз забременях точно така: с възглавница под дупето! Blush Стискам палци скоро да видиш 2 чертички! Simple Smile

# 12
  • Мнения: 911
  Позите,които осигуряват по-дълбокото проникване.Може би за тях става думата?
  Може и да е реално...след като на места даже се посочват пози за определен пол на бъдещето бебе!

Няма никаква връзка. А това, че позата влияела въжху пола - ще прощаваш, ама това е смехотворно!
А и това да се чака .... аз като съм чакала с възглавница, с крака на стената - нищо, ама като станах веднага и беж в банята - взех, че забременях.
Няма връзка.

# 13
  • Мнения: 345
 И ние с мъжа ми се опитвахме около 1 година и все не ставаше. Накрая опитвах и аз номера с възглавницата и вдигнатите крака и пак нищо. Гинеколожката ми предписа Регулон за стимулиране на яйчниците и на следващия път, просто ей така (мисионерската) без екстри стигнахме до 2те чертички  Laughing baby_neutral Желая ти успех.....

# 14
  • Мнения: 1 546
Бе ние за всеки случай предпочитаме мисионерската и мъжо отзад... Mr. Green пък незнам има ли това значение или не.После лежа поне 30 мин.с възглавница под дупето, крака още не съм вдигала, ама ако трябва и това ще правя... Crazy

Общи условия

Активация на акаунт