вреден ли е компютъра за бебо?

  • 695
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 424
бебчето ми е 51 дни. има колики и понякога се налага да я гушкам с едната ръка, а с другата да работя на компютъра. това вредно ли е за нея?
а телевизора?

# 1
# 2
  • Spain
  • Мнения: 3 750
не говорим ве4е за компове от 80-те години . не  мисля 4е има нещо вредно . по вреден е моб телефон от компа

# 3
  • Мнения: 5 026
Мисля,че не е.

# 4
  • Мнения: 2 040
Споко, работи си и не се притеснявай за това ...  Peace
И дъщеря ми е пред комп. от бебе ... то не беше люшкане, то не беше музика, сега филмчета ... има по- страшни неща, това да ни е ..  Grinning

# 5
  • Мнения: 2 677
Не е вредно според мен. Със сина ми прекарваме почти целия ден пред компютъра.  Grinning

# 6
  • Мнения: 351
И аз се притеснявам за очичките на бебка, коагто седи пред компютъра или телевизора. Но тя толкова е свикнала с тях, че не мога да я лишавам съвсем. Ти си  писала че работиш, а ние седим преде него само за удоволствие - обича да гледа скрийнсейвъри и детски филмчета.  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 327
И ние сме почти цял ден пред компа Hug,толкова е свикнала с него от самото начало и с ТВ,че се сърди,като я местя.Ще й дам тези дни стара клавиатура да блъска по нея newsm12

# 8
  • Варна
  • Мнения: 134
Всеизвестно е че при компютрите и телевизорите има трептения, които дразнят очите и предизвикват умора и главоболие когато се прекалява. Аз лично след 1 година работа на компютър вече имам нужда от очила, а преди това имах идеално зрение. Детските очички са много по-чувствителни още повече на тази възраст 2 месеца, когато тъкмо започват да проглеждат истински. Сина ми е на година и 2 месеца и е прекарал общо половин час пред компютъра, а телевизор му разрешавам да гледа по 1-2 часа на ден. Всяка майка решава сама за детето си, но аз лично предпочитам да му спестя вредните въздействия, поне докато мога.
По-добре намери някакво решение при което детето хем да е до теб, хем да не вижда екрана на монитора.

# 9
  • Мнения: 2 005
Виж тук:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=163730.0

# 10
  • Мнения: 903
Аз не сядах с Иванна на компа до скоро...и мисля, че има вредно излъчване и компа и телевизора и мобилния телефон

# 11
  • Русе
  • Мнения: 2 354

Иа зтака мисля. В нас и лаптопа и тв са включени през целия ден

# 12
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Така и така като порасне ще се взира по цял ден в игрите и в нета, нека свиква  Peace

Общи условия

Активация на акаунт