Кога започват бебетата да сядат?

  • 1 275
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 75
Кога започват бебетата да сядат?

# 1
# 2
  • Мнения: 5 362
Към 6-7-ми месец,но за всяко дете е различно.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 804
Дани седна стабилно на 6,5 месеца.

# 4
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Моето седна на 6, но стабилно седнал се задържа на 8.

# 5
  • Spain
  • Мнения: 3 750
при всяко дете е индивидуално нос опитите по4ват още от 3-я месец . към 6-я ве4е "сядат" - поне Гери с ръ4и4ки , къде на страна се набираше и сядаше . самостоятелно някъде запо4на да го прави към 7-я , 8-я месец.
не е хубаво оба4е когато детето не може само да го прави искуствено .. с възглавници или каквото и да е да го подпираш да седи

# 6
  • Мнения: 1 043
първата ми дъщеря направо реши да става  Mr. Green, сега с втората още се мъчи и се напъва седи като охлюв и клюкарства от количката доколкото може  hahaha Joy , но е разно да се натоварва седалището и да се слага напълно седнало детето преди 6 месец, слад това знам че може да се прави гимнастика като се оставя седнало детето като се подпира ,но това става за минути като заначало като те се увеличават, но честно казано незнам доколко е правилно да се практикува това, а и почти всяко дете започва само да тренира доста от по рано  Peace , както пишат майките около 8 месец седят сами напълно безпроблемно / повечето и ходят  Mr. Green /

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
След 6 месец или когато са готови

# 8
  • Мнения: 2 040
При всяко дете различно .. моята госпожица щеше да проходи, преди да се научи да седне ... неискаше да седи и тва си е ..
Щом я сложех, тя се изпъваше като струна да става ... зор  Grinning

# 9
  • Мнения: 3 499
След 6-ти месец се слагат да сядат, пък те кога ще се научат да сядат самостоятелно - не знам, всяко дете си е индивидуално.

# 10
  • Ямбол
  • Мнения: 505
След 6 месец

# 11
  • Мнения: 1 425
Всяко дете е различно и започва да сяда по различно време. Но при повечето дечица това става след 6ия месец.

# 12
  • Мнения: 535
Моят син седна стабилно на 7 месеца, даже на седем месеца и половина. Не съм го насилвала, той сам се изправи. Мисля, че и така си е най- редно Peace

# 13
  • Мнения: 1 272
Индивидуално е, моята бебка седна самостоятелно стабилно точно на 7 месеца.

Последна редакция: сб, 10 фев 2007, 22:06 от lily_b

# 14
  • Мнения: 98
ние на 4.5 месеца почнахме да сядаме...

Общи условия

Активация на акаунт