Някой да се е явявал на Данъчно право при проф.Златарев

  • 851
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 926
Хора, много съм отчаяна.Не ми влиза в главата това пусто Данъчно право.Четвърти курс съм и до сега не ми се е случвала тая случка - чета, повтарям и като затворя - нищо...Пък проф.Златарев изпитва яко, то изпита е с тест де, но въпреки всичко доста къса.
Много съм притеснена, утре ми е изпита, пък нищо незнам....

# 1
  • Мнения: 6 155
Аз съм се явявала при него, но не по данъчно, а по финансово и митническо.
Не е толкова страшен. Laughing Ако имаш негови лекции - чети само тях. Въпросите в теста са точно каквото е дал на лекции. Ако е писмен изпита иска само определения, дори и с твои думи - няколко реда.
Успех Peace

# 2
  • Мнения: X
И аз съм се явявала на 2-3 изпита при него. Беше преди доста време, накара ме бая да се замисля.
Излишно се шашкаш, наистина това което иска на теста го има в лекциите му. Прочети ги още 1 път и се успокой. Ще го вземеш ! И по наше време не носеха легенди за това колко скъсал предния път - студентски фолклор. Късаше само наистина пълните идиоти.

# 3
  • Мнения: 2 926
Бе не е много легенда, защото аз вече имам опит с него по финансово право.Голяма разправия стана - подадох молба за преразглеждане на работата и той откачи тотално.Абе циркът беше пълен.

# 4
  • Мнения: 1 180
Ееех, спомени, спомени..... Доста отдавна беше, но той ми е бил от любимците в института /т.е. УНСС/ - страшен образ! На изпита нямах никакви проблеми, но той наистина държи на лекциите си - даже по наше време нямаше свестен учебник... Успех!

# 5
  • Мнения: 2 926
Ееех, спомени, спомени..... Доста отдавна беше, но той ми е бил от любимците в института /т.е. УНСС/ - страшен образ! На изпита нямах никакви проблеми, но той наистина държи на лекциите си - даже по наше време нямаше свестен учебник... Успех!
И в момента няма - само лекции и данъчно - осигурителен процесуален кодекс.

# 6
  • Мнения: 2 926
А някой има ли спомен дали разрешава да си използваш материалите по време на изпита.
Когато се явявах по финансово право - даваше да си използваш всичко, но дали и по данъчно ще е така...пък и на лекции забрвих да го попитам...

# 7
  • Мнения: 46 477
Точно Данъчно не съм, но минах Основи и Финансовото при него.
Толкова надут човек не съм срещала в живота си Sick
Сядай да учиш, затваряй форума  Rolling Eyes





Карамел` да не чете  Whistling
Мишенце, аз на легенди не вярвам, но от моят поток- 150 човека, на редовната минаха само 20-тина, а на септември пусна ЦЕЛИ 7  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 2 926
Точно Данъчно не съм, но минах Основи и Финансовото при него.
Толкова надут човек не съм срещала в живота си Sick
Сядай да учиш, затваряй форума  Rolling Eyes





Карамел` да не чете  Whistling
Мишенце, аз на легенди не вярвам, но от моят поток- 150 човека, на редовната минаха само 20-тина, а на септември пусна ЦЕЛИ 7  Mr. Green

Слушам и изпълнявам!
И при нас беше така...минаха само двайсетина човека и това при положение,че имахме предварително теста по финансово право.А сега си представям като нямам теста какво ще става...

Общи условия

Активация на акаунт