Детска кухня ОЗИ или Хер бебе?

  • 1 404
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 437
Моля мамите, които ползват тези 2 кухни да споделят впечатления. Трябва да избера една от 2-те с доставка до в къщи. Интересува ме предимно разнообразно и вкусно ли готвят, количеството храна? Прочетох доста неща, които намерих с търсачката, но те са за минал период от време. А аз искам да знам какво е нивото на тези кухни сега, близките няколко месеца назад.
Много ви благодаря.

# 1
  • Мнения: 99
Здравей, точно тези две кухни съм използвала последните месеци. Първо записах сина ми на Хер Бебе като стана на годинка и 1 месец. Като имаш предвид, че той изобщо не е злояд, хранеше се добре, можехме и да продължим на тази кухня, но един ден като ми донесоха пилешка супа, която беше полуфабрикат, полудях. Такива ако искам и аз мога да му давам. Готвят малко безвкусно, абе въобще- не е кой знае какво.
Ози използвам от 1 месец и трябва да ти кажа, че готвят страхотно. Нещата са много вкусни /изключая няколко от десертите им/, но като цяло е много добра кухня. Верно, че е 20 лв по-скъпа от Хер, но пък яденето не е в стъклени бурканчета, а всичко е в еднократни. Не се занимаваш с амбалаж, пристигат навреме /зависи от квартала/. Много съм доволна от Ози и бих ти ги препоръчала тях!

# 2
  • София
  • Мнения: 676
  Една позната е използвала и двете кухни. Каза, че Ози е по-добра  Peace. Макар,че съм използвала Хер Бебе, за 1 месец. Храната беше разнообразна. Наистина не толкова овкусено, но все пак това са малки деца. Не трябва да се прекалява със сол и захар  Peace

Общи условия

Активация на акаунт