СВОБОДА ЗА БЪЛГАРСКИТЕ МЕДИЦИ!!!!

  • 573
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 125
ВАЛЯ,ВАЛЕНТИНА,КРИСТИЯНА,НАСЯ И СНЕЖАНА-МОЛИМ СЕ ЗА ВАС -СВОБОДА !!!!В МОМЕНТА ТЕЧЕ  МОЛЕБЕН ЗА БЪЛГАРСКИТЕ МЕДИЦИ -молим се за вас....стига с тези трагедии с тази несправедливост,гордея се с това което се случва в момента!

# 1
  • Мнения: 3 500
ОООООООО направо гледката беше страховита. Много исках да отида... Дано да освободят българските медицински сестри, защото това направо е безумие. Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 2
  • Мнения: 2 116
Най-силния момент беше, когато д-р Здравко Георгиев говореше по телефона!  Tired Не издържах..... Cry Cry Cry  Дано скоро свърши това безумие!  Praynig Praynig Praynig

# 3
# 4
  • Мнения: 2 534
Най-силния момент беше, когато д-р Здравко Георгиев говореше по телефона! 
Много хора не издържаха на площада
Няма да повярвате при колко Хора съзрях сълзи в очите  Sad

Потресаваща беше и гледката , когато в началото на шествието се подредиха роднините на сестрите , това малко преди да тръгнем по Витошка ...
А хората , които се вливаха от всички странички улички  Hug
Разбрах обаче колко много сме всъщност , когато спрях пред Президенството , за да изчакам мои познати ... дотогава бях в първите редици и нямах представа какво е зад мен ... чакайки , гледах десетки минути как хиляди хора преминават покрай мен ... не вярвах , че ще сме толкова обединени в този момент , особено , след една тема в клю-то , която четях и препрочитах и неможех да повярвам  Embarassed  Шествието ми върна вярата в Българина ...

П.П Имаше много майки с деца , видях много дори с бебешки колички  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 275
всички, които не можахме да дойдем в София, плакахме пред телевизорите. Cry

# 6
  • Мнения: 3 674
Нека се помолим всички заедно за тези невинни жени ,изтърпяли толкова мъка и страдание..... Praynig Praynig Praynig

# 7
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Ще има ли най после справедливост......................Това е извън 4овеШките представи.

# 8
  • Мнения: 577
Ще има ли най после справедливост......................Това е извън 4овеШките представи.
Peace

 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 9
  • Добрич
  • Мнения: 207
когато гледах телевизора и аз не издържах Cry немога да си представя как го понасят толкова време аз не бих могла да издържа само се молим всичко накрая да свърши и да си дойдат в родината baby_neutral baby_neutral baby_neutral

# 10

Общи условия

Активация на акаунт